نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بعد از بررسی تخصصی گوشی لومیا 950 و گوشی لومیا 550 هم اکنون سورپرایز دیگری برایتان داریم. با توجه به درخوست های کاربران که یک بررسی تخصصی بر روی دستگاه Continuum انجام دهیم که در این پست می خواهیم خدمتتان ارائه کنیم. توجه داشته باشید این پست فقط در مورد خود دستگاه توضیح داده شده و مسئله ی کانتینیوم فقط اشاراتی به آن شده است. این دستگاه در کنفرانس مایکروسافت که در تاریخ 6 اکتبر داشت به همراه گوشی لومیا 950 ارائه شد و همانطور که می دانید برای اتصال گوشی به یک مانیتور بکار می رود. این یک فناوری بسیار خوب و عالی به شمار می رود و کاربران می توانند خیلی از مطالب و فایل های خودشان را بر روی مانیتور چندین برابر ببینند. برای بررسی بیشتر این دستگاه با ویندوزسنتر همراه باشید.

Continuum HD-500

مایکروسافت پروژه ی MSFT را در اواخر سال گذشته در ماه ژانویه در کنفرانس BUILD اعلام کرد. آن زمان کمی باور نکردنی بود اما همه می دانستند که مایکروسافت می تواند و اما شد. در کنفرانس 6 اکتبر مایکروسافت این پروژهجدید را به همگان رونمایی کرد. موارد مورد نیاز برای انجام این پروژه یک گوشی مایکروسافت لومیا 950 یا مایکروسافت لومیا 950xL ، مانیتور ، صفحه کلید ، موس و دستگاه کانتینیوم می باشد. سپس می توانید این پروژه ی جدید را اجرا کنید. جهت اتصال باید گوشی را به پورت جلوی دستگاه و صفحه کلید ، موس را به پورت های پشت دستگاه که خروجی هستند وصل کنید. همچنین مانیتور را در پورت خروجی HD که همان USB-C است اتصال دهید. سپس صفحه نمایش گوشی شما بر روی مانیتور نمایش داده می شود و شما می توانید کار های اداری خود که بر روی ورد و اکسل هستند را بر روی مانیتور ببینید و با صفحه کلید و موس آن را مدیریت کنید. اگر کار شما مربوط به تایپ ، مقاله و … باشد دیگر نیاز نیست لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید چون اگر گوشی لومیا 950 و این دستگاه کانتینیوم را به همراه داشته باشید براحتی در دانشگاه یا محل های دیگر می توانید کار خود را انجام دهید. همچنین این فناوری به شما اجاره می دهد که SMS هایتان را بر روی یک مانیتور بزرگ بخونید یا حتی متن بنویسید و ارسال نمایید. حال بعد از معرفی کوچکی از ویژگی های این فناوری می خواهید مشخصات فنی خود این دستگاه را بدانیم.با ما همراه باشید.

Microsoft-Display-Dock-Gallery-3-jpg

اتصالات:

برای اتصال به مانیتور جهت نمایش تصویر داری پورت DisplayPort یا یک رابط HDMI Connector نیاز دارید که کابل مربوط به مانیتور به آن وصل می شود. این دستگاه یک اتصال سیستمی به نام s5 را هم نیاز دارد که از طریق همان پورت USB-C می بایست وصل شد و هم چنین دو عدد پورت USB 2.0 و USB 2.0 high بر روی دستگاه می باشد که وضیفه ی شارژ کردن دستگاه استفاده می شود. جهت حفظ و امنیت در دستگاه از لایه های پروتکل های امنیتی High-Bandwidth Digital Content Protection از نوع HDCP) 1.3 / 1.4) استفاده شده است.

ابعاد:

این دستگاه بسیار کوچک و قابل حمل می باشد و کاربر می تواند آن را به راحتی همراه داشته باشد. همچنین جنس این دستگاه از یک نوع پلاستیک فشرده ساخته شده است که از نظر فشار و ضربه تا حد بسیاری مقاوم است. طول این دستگاه 25.6 میلیمتر و عرضه آن 64.1 میلیمتر می باشد. ضخامت این دستگاه 64.1 میلیمتر است و همانطور که می بینیم یک دستگاه جمع و جور و عالیست. وزن دستگاه 230 گرم است که کمی سنگین بنظر میرسد. این دستگاه مجهر به چندین کابل جهت اتصال گوشی به مانیتور می باشد که طول هر کابل آن 100 سانتیمتر (یک متر) است.

Microsoft-Display-Dock-block3-jpg

وضوح ویدیو:

مایکروسافت سعی کرده است که این قطعه را به بهترین نحو بسازد و کاربران استقبال زیادی از آن داشته باشند. برای این موضوع بر روی مسئله ی وضوحیت ویدیو خوب کار کرده است. این دستگاه قادر خواهد بود صفحه نمایش شما را با وضوح 1080 پیکسل Full HD در اندازه ی 1920 در 1080 با 60 فریم بر ثانیه بر روی مانیتور به نمایش بگذارد که از نظر کیفیت واقعا عالیست.

قدرت دستگاه:

این دستگاه جهت ورود و خروجی برق نیاز به یک ولتاژ مناسب دارد که مایکروسافت هم برای این موضوع چاره ای اندیشیده. ولتاژ وردی این دستگاه 3000 میلی آمپر و ولتاژ خروجی دستگاه 2000 میلی آمپر از نوع 5 V می باشد.

ویژگی های دیگر این دستگاه:

  • دارای یک LED که وضعیت اتصال را نشان می دهد.
  • دستگاه فاقد PVC می باشد
  • دفترچه راهنما

Microsoft-Display-Dock-hero-jpg

نظر شما در مورد دستگاهContinuum HD-500 چیست؟

4 Responses

  1. مهدی

    کلا این قابلیت به درد هیچکدوم ازمانمیخوره چون ازگوشیهای هیچکدوممون پشتیبانی نمیکنه پس باید حتما ۹۵۰و۹۵۰xlبگیریم پس فکرنکنم دوستانی که لومیا دارند خیلی خوشحال شده باشند چون من از موقعی که ۱۵۲۰گرفتم توقع داشتم این قابلیت توگوشیم باشه ونییییییست،کلا اینجوری برنامه یونیور سال شدن برای ما بی استفاده میشه منکه خیلی خوشحال نشدم مایکروسافت باید کاری میکرد حداقل این قابلیت روچند تاگوشی پرچمدار سالهای قبل میتونستند استفاده کنند،،،مثلا گوشی من فبلته ولی امکاناتش درحد همون گوشیهای دیگه لومیاست،،،منکه فقط افسوس خوردم ??????

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour