نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همان طور که در پست های قبلی برای شما خبر از عرضه بازی محبوب صمد پرواز در استور را دادیم ، امروز قصد داریم تا به نقد و بررسی این بازی بپردازیم . پس با ویندوزسنتر همراه باشید .

صمد پرواز را استدیو بازی سازی فیروزه با کمک حوزه هنری ساخته است و انصافا زحمات خوبی برای آن کشیده است . بازی در سبک رانر اجرا می شود ، اما چیزی که بازی را با سایر بازی هایی در این سبک متفاوت می سازد استفاده از داستان انیمیشن محبوب شکرستان است ، صمد در شکرستان شخصیتی جالب دارد که همین ویژگی باعث شده تا سازندگان از شخصیت وی برای ساختن بازی کمک بگیرند.

اما بگذارید کمی دقیق تر به بازی بپردازیم ، در ابتدا بازی را از لحاظ گرافیکی بررسی می کنیم . بازی دارای گرافیک خوبی است ، طراحی شخصیت ها و موانع و همچنین لگوها به خوبی انجام گرفته اند. صداگذاری ها نیز عالی هستند و باعث می شود شما زمان بیشتری در بازی را قرار بگیرید . در کل برنامه از لحاظ گرافیکی در رده خیلی خوب قرار می گیرد .

حالا نوبت به گیم پلی یا داستان بازی می رسد . همان طور که در بالا گفتیم شما در نقش صمد قرار دارید که یک جت پک به پشتتان بسته شده است و باید از موانعی که در سر راهتان قرار دارد عبور کنید . موانعی مانند : نیزه ، آفتابه ، چاه و … .

حال برایتان از روش امتیاز گیری در بازی می گویم ، همانند دیگر بازی هایی در این سبک امتیاز شما بر اساس متراژ دویدن شماست ، پس هر چه قدر بدوید همان قدر امتیاز می گیرید . در برنامه قابلیت هایی هم برای افزایش متراژ شما وجود دارد که برای استفاده باید سکه پرداخت کنید ، این قابلیت ها عبارتند از :سکه دو برابر ، آهن ربا ، ترمز الاغ و …. که البته قیمت های منصفانه ای هم دارند . اگر هم سکه کم دارید به اینترنت متصل شوید و سکه مورد نیاز خود را بخرید !!!

از خوبی های برنامه گفتیم بگذارید از بدی های آن هم بگوییم ، در بازی جای خالی یک جدول ثبت امتیاز خالی است که باعث شده کمی از جذابیت بازی کاسته شود . ما امیدواریم در نسخه های بعدی این قابلیت به بازی افزوده شود .

با تمام این تفاسیر صمد پرواز بازی است،آینده دار که ارزش امتحان کردن را دارد . راستی یادتان نرود که کوزه هایی که در سر راهتان قرار دارد را از دست ندهید ،جایزه های خوب در اون ها وجود دارد !!

ممنون از شما که همراه ما بودید . لطفا در بخش تلنگر خبر بگویید که انتظار بررسی چه نرم افزاری از ما دارید .

6 Responses

  1. Lumia 520 h

    سلام،خیلی خوب میشه اگه بازی war2 commander رو نقد و بررسی کنید.ممنون

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour