نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به تازگی شرکت هوآوی از پشتیبانی نرم‌افزاری از محصولات قدیمی‌تر خود با عرضه بخشی از قابلیت‌های جدید رابط‌کاربری اموشن (یا EMUI) در محصولات خود سخن گفته است. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ویندوزسنتر، همراه باشید.

محصولات هوآوی با سیستم‌عامل اندروید همراه هستند و شرکت سازنده، رابط‌کاربری خام این سیستم‌عامل را با رابط‌کاربری EMUI خود جایگزین کرده است. این رابط‌کاربری، اگرچه در نسخه جدید یعنی EMUI 5.0 به یک رابط‌کاربری استاندارد نزدیک‌تر شده است؛ با این‌حال و به دلیل تغییرات ایجادشده، هم‌چنان ناهماهنگی‌هایی در این رابط‌کاربری به چشم می‌خورد و به همین جهت، جای پیشرفت بسیاری در نسخه‌های آینده رابط‌کاربری اموشن هوآوی وجود دارد.

در حال‌حاضر، می‌دانیم که شرکت هوآوی، گوشی‌های هوآوی پی 9، هوآوی پی 9 لایت، هوآوی پی 9 پلاس، هوآوی میت 8، هوآوی نوا و هوآوی نوا پلاس به صورت رسمی، به‌روزرسانی اندروید نوقا 7.0 گوگل را به همراه رابط‌کاربری اموشن 5.0 دریافت خواهند کرد. از دیگر محصولاتی که انتظار می‌رود در آینده، عرضه به‌روزرسانی اندروید نوقا 7.0 برای آن‌ها تایید شود؛ می‌توان به آنر 8، آنر 6 ایکس و آنر 5 سی اشاره کرد.

بنابراین، بسیاری از محصولات قدیمی‌تر هوآوی که در سال 2015 به بازار عرضه شده است، از دریافت به‌روزرسانی اندروید نوقا 7.0 محروم خواهند بود. برای مثال، می‌توان به گوشی آنر 7 هوآوی اشاره کرد که برخلاف مشخصات‌فنی بسیار مناسب آن، عدم عرضه به‌روزرسانی اندروید نوقا 7.0 برای آنر 7 تایید شده است.

با این‌حال، عدم عرضه به‌روزرسانی اندروید نوقا 7.0 برای محصولات قدیمی‌تر، بدین معنی نخواهد بود که آن‌ها از تجربه بخشی از قابلیت‌های رابط‌کاربری EMUI 5.0 محروم خواهند بود یا شرکت سازنده، به‌روزرسانی‌های امنیتی لازم را برای آن‌ها عرضه نمی‌کند. در این‌باره، به‌تازگی اعلام شده است:

عدم به‌روزرسانی(این محصولات)، بدین معنی نیست که تیم توسعه نرم‌افزاری هوآوی، هیچ به‌روزرسانی امنیتی را برای گوشی‌های قدیمی‌تر منتشر نخواهد کرد یا بخش‌هایی از رابط‌کاربری EMUI 5.0 را برای آن‌ها در قالب بسته‌های به‌روزرسانی، عرضه نمی‌کند.

علاوه‌براین، هوآوی اعلام کرده است که در رابط‌کاربری EMUI 5.0، از یک الگوریتم یادگیری ماشین استفاده شده است که تجربه کاربر را با تشخیص اینکه کدام برنامه در پس‌زمینه فعال باقی بماند، بهبود می‌دهد. این موضوع، مصرف باتری را در گوشی‌های مجهز به رابط‌کاربری EMUI 5.0 تا حد زیادی، بهینه‌تر می‌کند و به عنوان یک ویژگی هیجان‌انگیز در این رابط‌کاربری، از آن یاد خواهد شد.

پیوست

منبع: Phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour