نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت در بین کارمندان داخلی خود در حال توسعه یک اپلیکیشن به اسم Revolve  است. بر طبق توضیحات صفحه استورش، اپلیکیشن ساخته شده است تا به مردم برای شروع بحث با دیگران کمک کند، اما با یک روش بهتر.
این یک اپلیکیشن دوستیابی نیست، این اپلیکیشن به عنوان یک اپلیکیشن برای تجارت ساخته شده است که با عناصر تقویم و مدیریت تماس ترکیب شده است. Mary Jo Foley  گزارش داده است که این اپلیکیشن در اصل برای ios  در یک قسمت ازگاراژ تولید اپلیکیشن مایکروسافت ساخته شده است و ظاهرا اکنون برای ویندوزفون پورت شده است. در حال حاظر هیچ کدام از دو نسخه به صورت عمومی منتشر نشده است. در اینجا توضیحات رسمی صفحه استور ویندوزفون قرار داده ایم:

Revolve شما را برای هر مکالمه ای در هر جلسه ای آماده می کند این برنامه در بک گراوند خودش در پیدا کردن و نمایش گذاشتن خصوصیات کسانی که به جلسه بعدی می روند کار می کند. به راحتی بحث های کوچک را کنار بگذارید و جرقه بحث های واقعی را که مهم هستند را بزنید.

این یک نمونه دیگری از مایکروسافت است که بر روی اپلیکیشن های متعدد موبایلی برای پلت فرم های مختلف کار می کند. در این مورد هیچ چیز دیگری، حتی در مورد انتشار آن منتشر نشده است.

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_microsoft-revolve-100586843-medium(1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour