نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

“Hacked ” یک نرم افزار جدید برای ویندوز ۱۰ و موبایل است که به شما اجازه می دهد تا بررسی کنید که آیا حساب های آنلاین شما دستخوش یک نفوذ اطلاعاتی قرار گرفته است،تا بحال شده وقتی به اینترنت متصل هستید نگران هک شدن اطلاعاتتان باشید ؟! بهتر است بدانید جای هیچ نگرانی نیست ، چرا که قابلیت ویندوز 10 به کمک شما آمده تا هر زمان که حس کردید هک شده اید و یا اطلاعاتتان به سرقت رفته آن را شناسایی کند ، نام این نرم افزار “Hacked ” است. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

“Hacked ” یک نرم افزار جدید برای ویندوز ۱۰ و موبایل است که به شما اجازه می دهد تا بررسی کنید که آیا حساب های آنلاین شما دستخوش یک نفوذ اطلاعاتی شده اند یا خیر. این نرم افزار از سایت have i been pwned (آیا من در خطر هستم؟) استفاده می کند، که یک رابط برنامه کاربردی (API) برای بازیابی اطلاعات بر روی نفوذ هایی است که آدرس ایمیل شما به آنها لینک شده است.

Have-I-Been-Pwned_1000x563_12.5.2014

نحوه کار با این نرم افزار :

وقتی شما برای اولین این نرم افزار را باز می کنید، این نرم افزار در هنگام ورود به ایمیل درباره نحوه استفاده از آدرس ایمیل شما به شما اطلاع می دهد و بیان می کند که این آدرس فقط به سرویس have i been pwned ارسال شده است. وقتی حساب شما اضافه شود، به شما یک لیست از تمام نفوذ ها و شکاف های شناخته شده ای که آدرس ایمیل شما دستخوش آنها شده است نشان داده می شود.

یک ویژگی سودمند ‘Hacked’ این است که شما می توانید کنترل در پس زمینه را فعال کنید. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار شکاف های جدید را هر ۱۲ ساعت یک بار چک کنید و آن شما را از دچار شدن به نفوذها آگاه می کند. این بدین معناست که دیگر شما نیازی ندارید تا هنگام ارائه گزارش جدیدی از افشای اطلاعات، به طور دستی دچار شدن به آن را چک کنید، زیرا در دستگاه ویندوز ۱۰ خود به طور خودکار از آن آگاه خواهید شد.

این صرفاً عرضه اولیه این نرم افزار است. آپدیت های بیشتری از استودیوی توسعه این نرم افزار، Lancelot Software، انتظار می رود. گفتنی است ؛ اکنون می توانید این نرم افزار را برای ویندوز ۱۰ و موبایل از Windows Store دریافت کنید.


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

One Response

  1. رهگذر

    خوب .خود این نرم افزار به سیستم و ایمیل نفوذ کنه چی؟؟

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour