نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که می دانید سال 2015 بود که یکی از بزرگترین حماسه ی شرکت مایکروسافت رقم خورد که همان عرضه شدن ویندوز 10 می باشد. هم اکنون که پا به سال 2016 میلادی گذاشته ایم می بایست منتظر سورپرایز های بزرگی از سوی این شرکت باشیم. قرار است بزودی ویندوز 10 دسکتاپ دو آپدیت Redstone را دریافت کند که در این دو آپدیت ویژگی های جدید به بعضی از قسمت های ویندوز اضافه خواهد شد. برای بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

در این آپدیت جدید مایکروسافت قصد دارد به مرورگر Edge را گسترش دهد و ویژگی های دیگر می توان متداوم شدن کورتانا را دانست و بسیاری ویژگی های دیگر که با همراه عرضه شدن این آپدیت به این ویندوز اضافه می گردد. همچنین شایعاتی مبنی بر بهبود کارایی سیستم عامل ویندوز 10 هم به گوش می رسد که باید منتظر اخبار بیشتری باشیم. تغییراتی در زیر ساخت ویندوز انجام شده است که مربوط به فایل های سیستمی می باشد.

قطعا متوجه ی به تاخیر افتادن وعده های مایکروسافت شده ایم که این مشکلات مبنی بر عرضه شدن این آپدیت ها می باشد که بعضی مواقع در مراحل آخر تکمیلی آپدیت یک مشکل پیش می آید که نیاز است تا برطرف نمودن آن منتظر بمانند. با این حال قرار است اخبار خوبی منتشر گردد که باعث خوشحالی اینسایدر ها و کاربران استفاده کننده از ویندوز خواهد شد.


نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوزسنتر در مورد این موضوع چیست؟

11 Responses

 1. msorkhpost

  ((در این آپدیت جدید مایکروسافت قصد دارد به مرورگر Edge را گسترش دهد و ویژگی های دیگر می توان متداوم شدن کورتانا را دانست و بسیاری ویژگی های دیگر))
  تهه خبر بودا ‎:|‎
  اصلا مگه میشه این همه محتوا تو یه خبر با هم باشه ‎:|‎

  پاسخ
   • رضا راد

    نظر شما محترمه ولی گفتن گوگل ترنسلیت قوی تر شده ولی جالبه بهش نگارش فارسی هم اضاف کردن

  • MesCaline

   در کمال ادب و احترام و تشکر بابت زحماتتون تو این سایت ولی حرف اضافه فعل گسترش دادن «به» نیست. کورتانای متداوم هم واژه خیلی نامفهومیه. اینجوری به نظر میرسه که یه واژه ای فقط ترجمه شده و رسیده به کورتانای متداوم!
   کلا اون خطی که دوست بالا نقل قول کردن پر از ایراده

   پاسخ
 2. 535

  واقع مایکروسافت میخواد کولاک کنه
  اوه اوه
  تمام رقیباش و پشت سر میذاره امسال مایکروسافت با این تدابیری که دیدی
  برگرفته از کتاب تخیلی فیل های دوچرخه سوار

  پاسخ
 3. 535

  هشت ساله داره یه اپدیت میده تدابیرش بخوره تو سرش اعصاب واسمون نذاشتن

  پاسخ
 4. پویان

  دیگه حناش رنگی نداره. فقط بلدن وعده وعید بدن. حقشونه که ورشکست بشه بخش موبایلشون. بازار منتظر همچین شاگردهای تنبلی نمیمونه

  پاسخ
 5. حمید

  فکر یه برنامه ی فیلترینگ باشه.هر چی وی پی ان هم خریدیم افاقه نکرد.نمیخواد کار دیگه بکنه..اصلا پشیمونم چرا ۹۵۰ ایکس ال خریدم.حاظرم بفروشم.هیچ نرم افزاری واسه عبور از فیلترینگ نداره.اعصابمو بهم ریخته این ویندوزفون.

  پاسخ
 6. حمید

  لومیا ۹۵۰ ایکس ال فروشی.۲ هفته کار کرده..علت فروش فقط کمبود برنامه و بخصوص نبود فیلترشکن..
  hamid.kashan@gmail.comهیچکی هم نمیگه چطوری باس از فیلترینگ عبور کرد.اه

  پاسخ
  • peyman

   داداش من ۹۵۰ایکس ال دارم
   مشکلیم ندارم با شیلتر شکن
   هم pptp
   همl2tp
   برو سایت گذر انلاین
   اگرم میخوای بفروشی،ایمیل بزن
   Amirpeyman.m999@yahoo.com

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour