نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آمار خودروهای مفهومی شرکتهای مختلف خودرو سازی روز به روز بیشتر می شود در سالی که گذشت نیز رونمایی از اتومبیل های مفهومی، چشم همگان را محو تماشای دستاوردهای صنعتی کرد. در سال ۹۴ نسل جدیدی از خودروهای مفهوی وارد عرصه رقابت شدند که نشان از آینده روشن پیش روی بشر در این عرصه دارد. برای بررسی بیشتر این موضوع با ویندوز سنتر همراه باشید.

در این گزارش به معرفی برخی از معروفترین خودروهای رونمایی شده می پردازیم.

*در سالی که گذشت شرکت خودرو سازی هوندا از محصول جدیدی رونمایی کرد که از آن به عنوان نخستین خودروی مینی مجهز به جعبه دنده شش سرعته در جهان یاد شد. S۶۶۰ خودروی اسپرت شرکت هوندا به عنوان یک محصول مفهومی به دنیا معرفی شد.

*کمپانی فولکس واگن طرح مفهومی محصول جدید خود با نام C Coupe GTE را رونمایی کرد که طرح اولیه این محصول بین طرح دو اتومبیل Passat و Phaeton است.

*شرکت خودرو سازی فولکس واگن آلمان از محصول مفهومی تازه‌ای به نام Golf GTE Sport رونمایی کرد که به لطف فناوری های به کار رفته، می توان آن را یکی از جذاب ترین خودروهای اسپرت حال حاظر دنیا به شمار آورد.

 *یاماها که به واسطه طراحی و ساخت پیشرفته ترین موتورسیکلتها در دنیا شناخته می شود، این بار دست به کار بزرگی زد و با خودرو ی اسپرت مفهومی Sports Ride حاضر شد.

*خودرو ی الکتریکی مفهومی پژو  Fractal نام دارد که از طول ۳.۸۱ متری، عرض ۱.۷۷ متری و وزن ۱۰۰۰ کیلوگرمی برخوردار است.

*شرکت خودرو سازی بی ام و از اتومبیل مفهومی این شرکت با نام  Vision Next ۱۰۰ رونمایی کرد که ترکیبی از نوع کوپه و چهار در است.

*این خودرو ی مفهومی Italdesign Giugiaro GTZero نام دارد که اتومبیلی با طول بالا است اما به دلیل طراحی خاص آن که از دو در بر خوردار است و کوچک به نظر می رسد.  طراحی پنجره های آن بصورت هندسی و سقف آن شیب دار است.

*شرکت «BRP» آمریکا از محصول جدید خود با نام «Can-Am Spyder F۳ Turbo» که خودرو یی مفهومی است، رونمایی کرد.  فناوری بکار رفته در این خودرو باعث شده است که قدرت این خودروی مفهومی ۱۵۰ اسب بخار معادل ۱۳۳۰ سی سی باشد ضمن اینکه موتور آن «intercooled Rotax» است.

*این خودرو ی منحصربفرد که توسط برند Elibriea رونمایی شده در واقع یک بمب افکن رادارگریز ترسناک در دنیای خودروسازی مدرن به شمار می آید. بسیاری از کارشناسان صنعت خودروسازی این محصول جدید را نوعی اتومبیل مفهومی می دانند.

*شرکت خودرو سازی مرسدس از ون پیشرفته Horizon MCV که در رده خودروهای مفهومی قرار دارد در سال گذشته رونمایی کرد. ‌


نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

4 Responses

  1. saber

    سلام.بیلد رد استون منتشر شده .برا ۱۵۲۰ دارم دانلود میکنم

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour