نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

حدود چند ساعت پیش ما به شما اطلاع دادیم که بیلد 10586.164 ویندوز 10 موبایل ممکن است بیلد بعدی باشد و همچنین عکس هایی از این بیلد به بیرون درز کرده است. اکنون کسی که این عکس ها را منتشر کرده بود اطلاعات خوبی را در اختیار ما قرار داده است.

در لحظاتی پیش او یک ویدیو جدید از ویندوز 10 موبایل دسته رد استون را منتشر کرد و بالاخره این بیلد دارای یک رفع باگ برای باگ لیست برنامه پس زمینه می باشد که توسط بسیاری از مردم به مایکروسافت گوشزد شده بود.

اگر شما اطلاع زیادی از این باگ ندارید همین الان به لیست تمام برنامه ها بروید و هر برنامه ای را که دوست دارید باز کنید, بر روی دکمه بازگشت بزنید. شما به لیست برنامه ها باز خواهید گشت اما پس زمینه (background) لیست برنامه ها پس از بسته شدن برنامه برجسته خواهد بود!

فیلمی که توسط منتشر کننده عکس های بیلد جدید انتشار یافت را به صورت یک عکس Gif مشاهده نمایید:

1233

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

9 Responses

 1. محم

  ینی چی؟ من که باگی ندیدم.چی بززگ میشه؟ تو عکسه مشکای دیده نمیشه.اگه فهمیدین به منم بگین

  پاسخ
 2. Ali

  آقای نیلچی خیلی تناقض داره صحبتاتون مگر ۱۰۵۸۶.۱۶۴ آپدیت تجمعی برای لومیا قدیمی نیس ؟ الان توی متن نوشتین رداستون میشه توضیح بدین شاید من اشتباه میکنم ممنونم

  پاسخ
  • مهدی نیلچی

   دوست عزیز من از خودم حرف نزدم که حرف هام بخواد تناقض داشته باشه و در پایان مطلب منبع اون هم ذکر شده. در جواب سوالتون هم باید بگم که خیر ۱۰۵۸۶.۱۶۴ آپدیت تجمعی برای لومیای قدیمی نیست و احتمالا بیلد آتی خواهد بود

   پاسخ
 3. حمید رضا

  پس بالاخره آخرین و مهمترین باگ هم برطرف شد.خدا رو شکر امشب با خیال راحت میتونم بخوابم :-) :-) :-) :-)

  پاسخ
 4. ali.j.sa

  وای خدا این میکروفون ۹۳۰ رو چیکار کنیم بالاخره ،مردم بابا ،بالاخره معلوم نشد سخت افزاریه یا نرم افزاری،اگه نرم افزاری هست پس چرا بعضیا این مشکل رو ندارن اگر سخت افزاریه چه غلطی باید بکنیم بالاخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour