امروز Wednesday 19 June 2019

بازی اکشن و استراتژیک مدافعان جهان “Prime World: Defenders”

بازی اکشن و استراتژیک مدافعان جهان “Prime World: Defenders”

بعد از بازی جنجالی سایه ی اسلحه که برای اولین بار در سایت ویندزو سنتر معرفی گردید اکنون هم یک سوپرایز بزرگ دیگر برای کاربران ویندوز سنتر و ویندزو فونی داریم . قطعا با کمپانی مشهور Nival, Inc. آشنا هستید و آوازه ی بازی های مشهور این کمپانی در کنسول و سیستم عامل های مختلف بوده اید که هر بازی که این کمپانی ارائه کند رتبه های بالا و قابل وتوجهی در استور های مختلف کسب می نماید و این کمپانی اکنون بازی معروف Prime World: Defenders را برای سیستم عامل ویندوز فون ارائه کرده است که واقعا می تواند گفت سوپرایزی بزرگ می باشد . این بازی در سال ۲۰۱۳ به صورت PC منتشر گردید و با پیدایش سیستم عامل های I.O.S و اندروید بازی گسترش یافت و کاربران این سیستم عامل ها از بازی لذت می بردند و اکنون نوبت به شما کاربران سیستم عامل ویندوزفون رسیده است . گیم پلی بسیار روان بازی یک امتیاز محسوب می شود و محبوبیت بیشتر بازی هم به دلیل بین کاربران افزایش پیدا کرده است. صدا های بسیار طبیعی و جالب بازی هیجان آن را چند برابر کرده است. گرافیک بسیار بالا و سه بعدی بازی که ناگفتنی می باشد و کمپانی در اول سعی به ساختن یک بازی گرافیکی کنند .سبک بازی هم به صورت اکشن و استراتژیک می باشد و شما به راحتی از بالا هدایت بازی را به دست می گیرید .درصد بیشتر بازی به صورت دفاعی می باشد .سایت ویندوز سنتر مثل همیشه پیشگام در معرفی بهترین بازی ها در بین سایت های دیگر ویندوزی می باشد و پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه این بازی ارزشمند و هیجان انگیز را از دست ندهید و نظرات خود را با ما در همین پست به اشتراک بگذارید .

در زمان ی هستید که دشمنان و دزدان بسیار زیاد و قدرتمندی در آن سرزمین وجود دارند و همیشه سعی به قتل و قارت می کنند . شما قرار است امپراتور یک سرزمین بسیار پهن آور و سحر آمیز بشوید . در اول بازی یک آموزش کوچک به شما داده خواهد شد و در ادامه می بایست دژ و قلعه های بسیار بلند و محکم بسازید جهت حفاظت و جلوگیری از نفوذ دزدان به قلعه خود شوید .می بایست با استخدام کارگران قلعه ها و دیوار های قلعه را ارتقاء دهید و آن ها را ارتفاع آنها را بالاتر ببرید .

۰

برج ها :

در بازی بیش از ۲۶ برج بسیار بلند و مستحکم وجود دارد و در هر برج خصوصیت های خاص خود را دارد . مثلا در برخی برج ها می تواند از سلاح های دفاعی هم استفاده کرد و با حمله ی دزدان به غیر از دفاع از قلعه به آنها هم شلیک می شود و آن را زا پای در می آورد . برج ها قابل ارتقاء هستند و ارتقاء دادن برج ها نیاز به کسب امتیاز و پول می باشد که امتیاز ها را از حمله هایی که به شما می شود اگر پیروز باشید به شما تعلق می گیرد .برج ها بسیار جالب و گرافیکی ساخته شده اند به نحوی که کاربران از بازی هیچگاه خسته نخواهند شد .

سطح ارتقاء:

در بازی تعداد ۲۵ مورد برای ارتقاء دادن وجود دارد . از قبیل سربازان ، برج ها ، سلاح های آنها و … که با ارتقاء هر کدامیک از آنها می توان قدرت خود را افزایش دهید و در برابر دزدان قوی تر پیروز شوید .در جنگ ها و دفاعیات شما بعد از پیروز شده امتیاز هایی کسب خواهید کرد که آن امتیاز ها را برای ارتقاء دادن آن ۲۵ مورد استفاده خواهید کرد . در اول سعی کنید موارد مهم دفاعی بازی را ارتقاء دهید به دلیل اینکه اصل بازی دفاعی می باشد و شما باید در اول قدرتمند باشید .

هیوهالا :

در بازی ۳۶ نوع هیولای وحشی و خون خوار وجود دارد که آنها به صورت گروهی به شما حمله می کنند و می خواهند امپراتوری شما را از بین ببرد .آن ها مجهز به سلاح های قدرتمند می باشد و در حملات از  آنها استفاده خواهند کرد و در اول موارد دفاعی شما را نابود خواهند کرد و در آخر قلعه ی شما را کاملا تخریب می کنند و شما مورد شکست قرار می گیرید.

سلاح دفاعی:

در بازی تعداد ۱۳ جادو را در اختیار دارید که هر کدام خصوصیت منحصر به فرد خودش را دارد بعضی از جادو های دفاعی سلاح های جالبی دارند مثلا در بین آنها سلاح های قدرتمندی از قبیل پرتاب آتش ، پرتاب رعدبرق ، یخ زدگی ، بریده کردن آنها و … وجود دارد . میزان جان و زنده بودن آنها هم فرق دارد البته توجه داشته باشید می توانید جان و میزان شمشیر سربازان و هیولاها را ارتقاء دهید .البته همه ی سلاح ها در اول بازی برای شما باز نمی باشد و می بایست باکسب پول و امتیاز هایی از برد در جنگ با شما سلاح ها را ارتقا دهید تا اجازه باز کردن سلاح های دفاعی دیگر به شما داده شود.

۲

بیوگرافی چند سلاح دفاعی قلعه شما:

Golem : یک ادم آهنی می باشد که نقش دفاع از قلعه ی شما را دارد که در اوایل بازی به شما پیشنهاد استفاده می شود و در کل بعد از قدرتمند شدن این مورد مناسبی برای دفاع از قلعه نیست .

Urd-Shas : سرباز نسبتا قدرتمندی می باشد که پیشنهاد می شود آن را در مجاور در های ورودی قلعه بگزارید تا از ورودی در محافظت کند.

 Machine Gun : یکی از شخصیت های قوی این بازی می باشد که سلاح بسیار قوی کشنده ای دارد . در حمله به شما تعداد بالایی از سربازان حمله خواهند کرد و وقتی به موارد دفاعی شما شکلیک کنند آنها نابود می شوند . شما سعی کنید در ابتدای قلعه مواردی قرار دهید تا دشمنان را نابود کنند و این Machine Gun را در اواسط قلعه قرار دهید . چون هم تعداد سربازان دشمن کمتر شده و جان آنها هم کم شده و به مهض رسیدن به موضع دفاعی این سلاح آنها را به راحتی نابود کند.

Ranger : یک سرباز قدرتمند می باشد که برای باز کردن این مورد نیاز به کسب امتیاز های زیادی دارید . این سرباز بسیار قوی و کشنده می باشد و با سلاحی که به دست دارد دشمنان را از پای در می آورد .پیشنهاد می شود آن را در نزدیک درب ورودی قلعه قرار دهید

Dragon Tower : یکی از بهترین گذینه هایی که برای دفاع از قلعه می خواهید همین می باشد . سلاح کشنده ی آن به سمت دشمنان آتش پرتاب می کند و آن ها را نابود می سازد . پیشنهاد می شود در اواسط یا بعد از درب ( بعد از سربازان) قرار دهید.

Audrey : یک سرباز نسبتا قوی می باشد که برای دفاع از قلعه ی نسبتا مستحکم شما گذینه ی مناسبی است . آن را در درب ورودی یا بعد از سربازان درب بان قرار دهید.

Imir : یک سرباز بسیاز قوی که در اواخر بازی می توانید به این مورد دست پیدا کنید .با سلاح کشنده خود همه ی موجودات را به راحتی از بین می برد . پیشنهاد می شود در اواخر قلعه قرار دهید که اگر دشمنان از دیگر دفاعیات شما رد شده باشند و خون کمی داشته باشند این سرباز خیلی راحت بتواند آنها را از بین ببرد.

Bronnerog : گذینه ی بسیار خوب برای جلوی درب وردی می باشد که کمک بسیار خوبی به سربازان دربان می دهد . این سلاح پرتاب رعدبرق را دارد که با شلیک به دشمنان خون قابل توجهی از آنها کسر خواهد شد .

Lightning Tower: این هم مانند بالا پرتاب رعد و برق انجام می دهد اما به قدرتمندی Bronnerog نمی باشد . معمولا از قبلی زود تر به این دست پیدا خواهید کرد .

Urd-Nag : و اکنون بهترین قهرمان بازی که آخرین گذینه ی باز شدن می باشد این سرباز هست که بسیار قدرتمند و کشنده می باشد که با سلاح خود همه ی هجومی های قارتگر را به راحتی نابود می کند .

سرزمین ها : در بازی سرزمین های مختلفی وجود دارد که هر کدامیک را که خواستید می توانید انتخاب نمایید البته بعضی از آنها نیاز به داشتن امتیاز برای باز کردن آن می باشد . قلعه ی شما در این سرزمین ها وجو دارد که هم روز و هم شب می باشد . البته در فصل های مختلف مثل زمستان ، بهار ، پاییز وتابستان می باشد . مکان قلعه ها در پیش سیاه چالها ، جزیره های خوش آب و هوا ، کوهستان ، قبرستان و … می باشد .

۳

۵

۶

۸

۹

۱۱

۱۲

۴

۷

۱۰

ویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار بالا و سه بعدی
 • گیم پلی روان
 • اشتراک گذاری امتیاز
 • اکشن و استراتژیک
 • آهنگ زمینه ی دلهره آمیز
 • جنگ های بسیار هیجان انگیز
 • بازی افلاین می باشد.

 

۵۱۲

رضا راد وبسایت شخصی
رضا راد هستم 26 سالمه ساکن شیراز . لیسانس سخت افزار و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. امیدوارم پست هام نقشی در بالارفتن اطلاعات و دانش شما داشته باشه // تلگرام @manoffam

2 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • محمدمهدی گفت:

  خیلی ممنون

 • فریان گفت:

  شدید ازین بازی خوشم اومد مخصوصا گرافیکش اما متاستفانه دانلود نمیشه چرا ؟
  حتی بازی رو با سیستم دانلود کردم ریختم تو گوشی اما اررور ۸۰۸۰ و ازین چیزا میده
  شانسه مارو ببین

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.