نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی HALO 5: Guardians آپدیت جدید این بازی را کمی به روز کرد، حال می توانید نقشه ها و بخش های متفاوت تری را در Forge ذخیره کنید. با ویندوزسنتر همراهی کنید.

بازی HALO 5: Guardians یک موفقیت را برای مایکروسافت به ارمغان آورد و موجب افزایش قابل توجه فروش ایکس باکس 1 شد و بخش های هیجان انگیزی به ایکس باکس 1 نسخه جهانی اضافه کرد. این عنوان به طور مداوم از زمان انتشار بازی با محتوای قابل دانلود جدید به روزرسانی شده است و ویژگی های دیگر بازی را تازه و به روز نگه داشته است. یکی از اضافات اخیر در محتوای به روز رسانی این بازی در بخش هدیه  Cartographer بازی، حالت Forge بازی است، و مایکروسافت به روز رسانی جدیدش را به وسیله آن ارائه کرده است که تعداد نقشه ها و بخش های مختلف بازی را گسترش داده است که می توانند ذخیره بشوند.

سازندگان بازی در صفحه رسمی توئیتر این بازی:

ما فقط به روز رسانی بازی را قرار داده ایم تا تعداد بخش های متنوع و نقشه های بازی Halo 5 را افزایش دهیم تا شما بتوانید در هر بار بازی از 40 بار ذخیره بازی در هر دور بازی به 100 بار ذخیره بازی در هر دور بازی برسید. Forge کنید!

این یک به روز رسانی اندک است، اما ما مطمئن هستیم که طرفداران بازی HALO 5: Guardians با این بخش های تازه قابل تغییر و تنظیم  بسیار خوشحال خواهند شد. مثل همیشه، ما همچنان شما را توسط تمامی اتفاقات ایکس باکس 1 به روز نگه خواهیم داشت، بنابراین منتظر بمانید.

نظرشما کابران محترم ویندوزسنتر چیست؟

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour