نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی Candy Crysh Saga ، یکی از پرطرفدارترین بازی ها در پلتفرم های مختلف است که چند وقتی است برای ویندوز فون نیز عرضه شده است. این بازی توسط کمپانی King ساخته شده که از طرفداران زیادی در ویندوزفون برخوردار است. هم اکنون توسعه دهندگان این کمپانی نسخه یونیورسال از این بازی را برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ عرضه کرده اند. این بازی به خوبی برای آخرین بیلد، یعنی بیلد ۱۰۲۴۰ بهینه شده و کاربران از بازی با آن می توانند لذت ببرند.

در صورت نا آشنا بودن باید بگوییم که این بازی در سبک پازل است و شما باید شکلات هایی که مثل هم هستند را کنار هم بچینید و با رسیدن امتیاز مورد نیاز به مراحل بعد راه پیدا کنید. همچنین این بازی قابلیت مقایسه امتیازات به صورت آنلاین با دوستانتان را داراست. از ویژگی های دیگر این بازی تعداد مراحل بسیار زیاد آن است که هر چند ماه به تعداد آن افزوده می شود.

همچنین به گفته مایکروسافت این بازی بصورت پیشفرض روی ویندوز ۱۰ نصب خواهد بود. ما نیز امیدواریم کمپانی King دیگر محصولات خود را به استور ویندوز بیاورد و در آینده ای نه چندان دور شاهد پربارتر شدن فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت باشیم. در صورتی که از ویندوز ۱۰ نسخه RTM استفاده می کنید می توانید این بازی را به رایگان از فروشگاه یونیورسال مایکروسافت دریافت نمایید. اینک فروشگاه در ادامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour