نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تابحال شاهد حضور بازی های هیجان انگیز عالی بوده ایم که به ویندوزفون آمده است. بازی هیجان انگیز Age of Warriors ساخته ی کمپانی بازی سازی GamEver را قطعا می شناسید و می دانید که این بازی در سایر سیستم عامل ها دارای طرفداران بسیار زیادی است. الان مفتخریم معرف این بازی هیجان انگیز در سیستم عامل ویندوزفون باشیم که شما کاربران عزیز می توانید آن را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب و از آن لذت ببرید. این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و گیم پلی روان است و صحته های اکشن جالبی در آن ساخته شده است که هر کاربری را درگیر خود خواهد کرد. برای بررسی بیشتر بازی با ویندوزسنتر همراه باشید.

Age of Warriors

1

در فصل زمستانی بسیار سرد و برفی پادشاه Elantra از شما میخواهد که در جنگ ها فرماندهی را به عهده بگیرید و به  جنگ بروید. در بازی شما می بایست یک ارتش قدرتمند متشکل از جادوگران و هیولا های قدرتمند بسازی و به جنگ به سایر امپراطوری ها بروید. برای حفظ بقا نیاز است در سخت ترین جنگ ها پیروز شوید و قدرتمند ترین دشمنان را شکست دهید. می بایست ساختمان هایی احداث کنید و ارتشی از کمانداران ، جادوگران ، هیولا های مختلف و … تربیت کنید. در بازی 6 قهرمان نقش اول وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. در کل 7 مکان مختلف را می بایست فتح کنید و به تصرف خود دراورید. توجه داشته باشید که بازی آنلاین است و از سراسر دنیا میلیون ها کاربر ممکن است هر لحظه به شما حمله کنند تا پول و ثروت شما را به سرقت ببرند. حتی می توانید در بازی کلن هایی ایجاد نمایید و با دوستانتان بحث و گفتگو و نیرو بدهید.

2

3

4

5

6

ویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار عالی و سه بعدی
 • انواع شخصیت های مختلف در بازی
 • امکان ساخت کلن
 • جنگ با میلیون ها کاربر
 • بازی آنلاین است

1

4 Responses

 1. cjhabib

  خدا رو شکر که دید شرکت های برنامه نویس به ویندوزفون هم باز شد . و هرروز بازی ها و برنامه های بیشتری از همه مهمتر کاربردی به سمت ویندوزفون میان.

  پاسخ
  • رضا راد

   سلام دوست عزیز
   هیئت مدیره!
   هنوز مشخص نیست اگر خبری شد به اطلاعتون می رسونم

   پاسخ
 2. علی

  من این بازیو رو ۲ تا گوشی نصب کردم اصلا اجرا نمیشه
  فکر کنم خود سازنده هاشم تست نکردن چه برسه به معرفی کننده ها….

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour