نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمپانی گیم‌لافت در حال آماده سازی برای راه اندازی یکی دیگر از بازی های شگفت انگیز خود برای ویندوزفون ها، دستگاه های اندروید و iOS است. بازی گانگستار نیو اورلئانز یک بازی جدید از نوع جهان باز است؛ درست مثل بازی محبوب GTA. با ویندوزسنتر همراه باشید.

گانگستار نیو اورلئانز

ویژگی های بازی:

. کشف یک دنیای باز شلوغ به همراه زندگی و جنایت: نگاهی بر ده ها ماموریت داستانی در مناطق متفاوت و هر کدام با ویژگی منحصر به فرد خود. از محله فرانسوی به محله های فقیرنشین.

. دفاع از Turf خود و حمله به دیگران: Turf خود را به دست آورده و از آن در مقابل رقبا دفاع کنید. منابعی که در این بازی به دست می آورید در مراحل و آیتم های بعدی مورد استفاده قرار خواهد گرفت

. داستان خود را شکل دهید: با استفاده از گزینه های سفارشی سازی، شخصیت مورد علاقه خود را بسازید. خود را با صدها سلاح و وسیله نقلیه تجهیز کرده و با استفاده از این تجهیزات و مهارت های گانگستری خود، داستانتان را شکل دهید. از تیر انداز تا متخصص مواد منفجره، کدام یک را انتخاب می کنید؟

ویدیو معرفی گانگستار نیو اورلئانز

شما می توانید برای پیش ثبت‌نام این بازی وارد این لینک شوید. اگر همین الان پیش ثبت‌نام کنید، در زمان راه اندازی بازی از بیشترین صحنه های گانگستری به همراه پاداش های منحصر به فرد لذت خواهید برد.

پیوست
منبع: WindowsLatest & MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour