نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی پر طرفدار Country Tales چندین مدت است که مخصوص سیستم عامل های مختلف عرضه شده است و جای خالی آن در ویندوزفون احساس میشد. هم اکنون کمپانی بازی سازی K.I.D. d.o.o. این بازی را مخصوص سیستم عامل ویندوزفون عرضه کرده است که باعث خوشحالی کاربران شده است. این بازی دارای گرافیک بسیار خوب و عالیست بطوری که هر کاربری را مدت ها درگیر خود خواهد کرد. بازی به صورت آنلاین می باشد و شما باید وقت زیادی را برای ساختن یک شهر بزرگ بگذارید. برای بررسی بیشتر با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

شما در بازی Country Tales در نقش یک کشاورز سخت کوش بنام Ted هستید که فقط شغل کشاورزی برایتان کمی آزار دهنده است. دوست دارید که قدم های بزرگتر بردارید و درآمد بیشتری را کسب کنید. اکنون به دانشگاه رفته اید و درس هایتان تمام شده است و قصد دارید که شغل مناسبی داشته باشید. شما به شهر بزرگ Sunset Hills رفته اید و شغل جدیدی پیدا کردید. بله شما دستیار شهردار این شهر بزرگ می باشید که مسئولیت بزرگیست.

0

در این شغل شما باید به سختی بکوشید و خودتان را به شهردار نشان دهید و ترفیع بگیرید. در مناطق مختلف این شهر باید ساختمان های مختلف ، مراکز زیاد و … بنا کنید و شهر را کسترش دهید. شخصیت های بسیاری در بازی وجود دارد که شما می توانید با آنها همکاری ، استخدام و … داشته باشید. همچنین می توانید کسانی را به عنوان کارگر استخدام نمایید تا در بنا کردن ساختمان های مختلف به شما کمک کنند.

4

3

2

1

ویژگی های بازی Country Tales 

  • دارا بودن گرافیک بسیار خوب و عالی
  • وجود شخصیت های بسیار  مختلف در بازی
  • امکان بنا کردن ساختمان های مختلف در شهر
  • کسب ترفیع در بازی
  • همکاری با مردم شهر و استخدامی های مختلف
  • صدا گذاری بسیار عالی
  • داستان دوست داشتنی بازی

نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوز سنتر در مورد این بازی پر طرفدار چیست؟

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour