نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک سوپرایز دیگر از کمپانی بزرگ و معروف Hutch Games که بازی Smash Bandits Racing را در اواخر سال ۲۰۱۴ منتشر کرده است که این بازی سبک ریسینگ اکشن را دارد و هیجان بسیار زیادی را به شما انتقال خواهد داد . گرافیک بسیار بالا وhd بازی خصوصیت اصلی بازی می باشد و این بازی هم امثال دیگر بازی های این کمپانی بی نظیر و عالی هستند بازی قبلی این کمپانی Smash Cops Heat نام داشت که در سیستم عامل های مختلف عرضه گردید و رکورد میلیون ها دانلود را برای خود ثبت کرد ..بازی گیم پلی بسیار روان و عالی دارد و شما هیچگاه از این بازی خسته نخواهید شد . در بازی صدای زنده و هماهنگ بسیار جالبی کار شده است و در هنگام رانندگی موزیک های خارجی جالب و هیجان انگیز برایتان پخش می شود که جذابیت بازی را چند برابر کرده است.

توضیحات در مورد بازی : در بازی قبلی (Smash Cops Heat) شما نقش یک پلیس را داشتید که در خیابان های شهر بزرگ به دنبال دزدان می رفتید و آنها را دستگیر می کردید اما این بازی جدید (Smash Bandits Racing) دقیقا به صورت برعکس می باشد و اینک شما در نقش دزدان هستید و شرارت های خود را در شهر ادامه می دهید و از چنگ پلیسان فرار می کنید و حتی می بایست آنها را نابود کنید . در بازی همانند بازی قبل در یک شهر بسیار بزرگ زندگی می کنید که کار شما دزدی و ایجاد شرارت در شهر می باشد که پلیس های این شهر به دنبال شما می گردند و شما می بایست در خیابان های شهر ویراژ دهید و از چنگ پلیس ها فرار کنید در برخی از مواقع مجبور به نابودی آنها می باشید که برای این امر می بایست با ضربه زدن به ماشین های پلیس آنها را به سایر ماشین ها ، دیوار و … بکوبید تا سرعتشان کاسته شود و بتوانید فرار کنید. در بازی جاده های اسفالت ، خاکی ، برفی ، بیابانی ، کوهستانی و … وجود دارد که در این شهری که هستید در مکان های مختلف شهر جاده تغییر خواهد کرد.در اول بازی یک ماشین ساده را انتخاب می کنید و بازی را شروع می کنید و با دزدی و فرار از دست پلیس سکه و امتیاز دریافت خواهید کرد که در ادامه ی بازی می توانید با استفاده از آنها ماشین های بهتری خریداری کرده یا وسایل جانبی ماشین امثال لاستیک ها ، موتور ، صفحه کلاچ ، کمکی و … را ارتقاء دهید .یک خصوصیت زیبا و جالب بازی انفجار های درون بازی می باشد که با انفجار هر ماشین یک شعله ی زیبا ظاهر می گردد وصدای انفجار جالب هم شنیده می شود.می توانید به صورت آنلاین بازی کنید و در مسابقات جهانی هم شرکت کنید و نام خود را در جدول جهانی ثبت نمایید.

فرار از دست پلیس : توجه داشته باشید در هنگام فرار از دست پلیس فقط ماشین پلیس شما راتعقیب نمی کند بلکه بالگرد های نیروی ویژه پلیس و در برخی از مواقع تانک هم برای دستگیری شما در خواهند آمد . توجه داشته باشید بالگرد ها بر روی زمین یک مربع قرمز رنگ حرکت می کند که همان هدف موشک بالگرد می باشد سعی کنید در گریز ها اگر بالگرد پلیس را دیدید هدف آنها فقط منفجر کردن ماشین شماست می بایست به نحوی رانندگی کنید که ماشین در آن کادر قرمز رنگ قرار نگیرد . در مورد تانک هم به همین شکل می باشد اما فرق تانک با بالگرد در بازی این است که بالگرد می تواند به کادر قرمز رنگ شما را هدف قرار گیرد اما تانک هدف معین ندارد و سر لوله ی تانک ثابت می باشد شما می بایست سعی کنید که در راستای لوله ی شلیک تانک قرار نگیرید چون به راحتی ماشین شما را منفجر خواهد کرد . در بازی برای پلیس فرقی نمی کند که الان شما را هدف قرار گرفته یا ماشین های مردم شهر را چون شلیک خود را خواهد کرد و در حین فرار ماشین های کناری زیادی منفجر خواهند شد .

ماشین ها : در اول بازی ماشین های قدیمی برای استفاده وجود دارد که شما می بایست یکی از آنها را انتخاب کنید . در طول مراحل با کسب امتیاز و پول باید ماشین های ادامه را خریداری کنید و از آنها استفاده کنید . در بازی ماشین های قدرتمند زیادی وجود دارد که در بین آنها می توانید به تعدادی از آنها (Hennessey ، Venom GT ، Bugatti Veyron ) اشاره کنیم که هر کدام از یک قدرتمند تر می باشند.ماشین ها هر کدام خصوصیت خود را دارا می باشند مثلا ماشین های بزرگ و سنگین تر شتاب زیادی ندارند اما سر پیچ های خطرناک به راحتی می توانید دور بزنید ولی ماشین های سبک سرعت بهتری و از سربالایی ها بهتر بالا می رند و شتاب بهتری دارند اما در پیچ ها فرمان جالب ندارند و به سختی می شود پیچ را رد کرد البته می توانید با کاهش سرعت پیچ سخت را پشت سر بگذارید.بازی یک قابلیت جالب دارد که می توانید ماشین ها را یا ارتقاء جالب دهید که ماشین ها به صورت قایق شودن ( بتوانند در دریاچه حرکت کنند ) و یا آنها را به صورت تانک کنید و تجهیزات جنگی بر روی آن سوار کنید که برای این کار می توانید ماشینتان را به تانک در خیابان بزنید تا بعد از آن ماشینتان تبدیل به تانک شود.

گرافیک : بازی دارای گرافیک بسیار بالا و عالی می باشد و همه ی موارد درون بازی سعی شده است که به صورت طبیعی ساخته شده است . مثلا با برخورد ماشین ها به تیر چراغ برق ماشین منفحر می شود و شما یک انفجار بزرگ را مشاهده خواهید کرد و یا مثلا وقتی یک ماشین در دریاچه می افتد آب به سمت بالا می پاشد و وقتی ماشینی در پرتگاه یا دره ای سقوت می کند بعد از آن ماشین منفجر می شود که جلوه ی زیبایی به بازی می دهد حتی بعد از انفجار دود سیاه جالب از ماشین ها بلند خواهد شد .

۲

ویژگی های بازی :

بیش از صد ها مراحل مختلف و هیجان انگیز

سبک اکشن

وجود انفجار های بزرگ در بازی

گیم پلی بسیار روان و عالی

امکان نصب تجهیزات جنگی بر روی ماشین

رم ۵۱۲ پشتیبانی نمی شود

10 Responses

 1. علیرضا عالمی

  بسیار عالی
  رضا جان واقعان معرکست عالی
  من عاشق بازی های پلیسی هستم

  پاسخ
  • علیرضا عالمی

   بنظر من از اون بهتره چون شما بجای دزده قرار میگیرید و شهر و ساختمون ها رو داغون میکنید و بجای یک پلیس چندین پلیس همراه شما ارسال میشوند اونم بصورت مرحله مرحله به تعدادشون زیاد میشود

   پاسخ
 2. محمد

  سلام
  این استور من مشکل داره دیگه داره حالم بد میشه از گوشیم میزنم رو دانلود دانلود نمیشه. بعضی برنامه ها میشه بعضیاش نمیشه
  مشکل از منه یا مایکروسافت؟

  پاسخ
  • فرزاد منصوری

   سلام
   مشکل از استور میتونه باشه
   اما برای بر طرف کردن اینجور مشکل ها یک آموزش توی انجمن هست سرچ بزنید برطرف کردن مشکل استور، یک مقاله هست .

   پاسخ
 3. مهیار

  من نتم قوی هستش اما دانلود اول بازی انجام نمیشه البته قبلا با همین نت زده بودم و اومد لطفا زود تر رسیدگی کنید

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour