نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شماهم جزو طرفداران بازی های ریسینگ هستید اکنون پیشنهادی برایتان داریم. کمپانی بازی سازی Red Bull Media House GmbH را قطعا می شناسید و بازی های زیبا و هیجان انگیز آن را بازی کرده اید اکنون بازی جدید خود را راهی ویندوزفون کرده است که Red Bull Racers نام دارد. این بازی در سایر سیستم عامل ها چندیست که عرضه شده و در همین مدت طرفدارن بسیار زیادی را جذب خود کرده است. گیم پلی بازی بسیار روان و بدون مشکل ساخته شده و گرافیک بالا و HD بازی هم باعث شده کاربران را ساعت ها درگیر خود کند. حجم بازی یکم بالاست اما ارزش دانلود و بازی کردن را دارد. سایت ویندوزسنتر پیشنهاد می دهد این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید.

آمده ی مسابقه شوید. لباسهایتان را بپوشید. شما در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا مسابقه خواهید داد و اتومبیل های معروف آن کشور را در دسترس دارید. می بایست در خیابان ها ، پیست های ماشین سواری ، بیابان و … مسابقه دهید تا اول شوید. در بازی یک نوع مسابقه وجود دارد که ماشین ها علاوه بر مسابقه ، بهم دیگر حمله و ماشین های سایر رانندگان را نابود می کنند. با کسب پول و در برنده شدن ها می توانید ماشین های بهتری خریداری کنید و حتی ماشین خودتان را ارتقاء دهید ، ارتقاء یافتن ماشین ها هم به صورت زیبایی اتومبیل هم قدرتمند تر کردن فنی ماشین انجام می گیرد. می توانید با دوستانتان به صورت آنلاین مسابقه دهید و حتی در مسابقات جهانی شرکت کنید. بازی این قابلیت را دارد که عکس خودتان را آپلود کنید و در مسابقات بالای سر ماشینتان عکستان مشخص است. این بازی هیجان انگیز را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب کنید و لذت ببرید.

۳

۲

ویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار بالا و HD
 • مسابقه بیش از ۱۰۰ کشور دنیا انجام می گیرد
 • در بیش از هزاران خیابان مسابقه خواهید داد.
 • امکان ارتقاء ماشین ها
 • امکان اپلود عکس در بازی
 • مسابقات مختلف در بازی
 • به صورت افلاین و آنلاین می توان بازی کرد.

۱

3 Responses

 1. Lumia 520 h

  سلام،اقا رضا ببخشید اگه امکان داره بازی Raid of Dino روی توی سایت معرفی کنید.این بازی با امکاناتی مشابه کلش اف کلنز میتونه جایگزین خوبی باشه.

  پاسخ
 2. علیرضا عالمی

  سلام رضا جان
  خیلی عالی ممنون بخاطر معرفیش
  دمتگرم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour