نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که فیلم های سینمایی اکشن تماشا می کنید قطعا با کمپانی MARVEL آشنایی دارید و فیلم هایشان را دنبال می کنید. فیلم  The Avengers هم ساخته ی همین کمپانی می باشد که در آن فیلم شخصیت های فیلم های مختلف در آن حضور دارند و با کمک یکدیگر جهان را نجات می دهند. اکنون کمپانی بازی سازی Zone Ultra این فیلم را به صورت بازی مخصوص ویندوزفون عرضه کرده است که باعث خوشحالی کاربران ویندوزفونی شده است. این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و سبک اکشن می باشد که قطعا هر گیمری را ساعت ها درگیر خود خواهد کرد. هر شخصیت بازی یک قدرت خاص و منحصر بفرد دارد که در بازی با آن بازی را پیش خواهید برد.

در بازی شخصیت های معروفی چون Captain America ، Iron Man ، Thor ، Thor و شخصیت افسانه ای Spider-man حضور دارند که همگی با یکدیگر متحد شد و به دنبال نجات بشریت هستند. وظیفه ی شما جمع آوری این شخصیت ها در کنار هم می باشد و در نهایت با همکاری یک دیگر جهان را از دست موجودات عجیب الخلقه نجات دهید. همچنین قادر خواهید بود که شخصیت های بازی و سلاح هایشان را ارتقاء دهید و آنها را قدرتمند تر کنید. توجه داشته باشید در زمان بازی باید اینترنت شما جهت دریافت اطلاعات و رنکینگ ها فعال باشد و با ۲g و ۳g هم می توانید از آن استفاده نمایید.

۲

۳

۴

۵

۶

ویژگی های بازی:

 • گرافیک بسیار بالا
 • سبک حماسی و اکشن
 • وجود شخصیت های معروف در بازی
 • امکان ارتقاء شخصیت ها

11 Responses

 1. ارسلان

  چرا برا من میزنم رو لینک میاد بازی اما گزینه نصب نداره؟؟؟؟

  پاسخ
 2. رضا راد

  مشکل از رژیون هست دوستان رژیون گوشیشون اعلام کنن تا رژیون های دیگه هم تست بشه

  پاسخ
 3. رضا

  خخخخخ من هنوز به امید اینکه فردا اولین تتیرتون این،باشه که کلش اف کلنز وارد استور ویندوز فون شده باز میکنم .دستون درد نکنه خیلی سایت خوبی داری

  پاسخ
  • رضا راد

   وارد شده دوست عزیز و در مرحله ی تست هستش
   اینجاهم سایت خودتونه

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour