نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما خواهان بازی های نقش آفرینی هستید پیشنهاد می کنیم که بازی هیجان انگیز Mage and Minions را از دست ندهید. این بازی قبلا مخصوص سیستم عامل اندروید و IOS بود که هم اکنون شاهد حضور بازی در سیستم عامل ویندوزفون هستیم. این بازی توسط کمپانی بازی سازی Making Fun Inc. ساخته شده است و دارای گرافیک HD و گیم پلی بسیار روان می باشد و هر کاربری را مدت ها درگیر خود خواهد کرد. این بازی به صورت کاملا رایگان می باشد. برای بررسی بیشتر بازی با ویندوزسنتر همراه باشید.

Mage and Minions

شما در یک سرزمین بسیار پهناور هستید و این سرزمین مملو از شیاطین و هیولا های بسیار بزرگ می باشد. شما نقش اول بازی می باشید و همه ی مردم این سرزمین شما را یک قرمان می دانند و از شما درخواست دارند آنان را نجات دهید. شما باید با هوش و ذکاوت خود با همه ی شیاطین این سرزمین مبازره کنید و آنها را نابود سازید همچین در طول بازی دستاورد هایی که بدست می آورید را جمع کنید تا بتوانید مهارت و سلاح های خودتان را ارتقا دهید.

mm_banner_01

شخصیت هایی که در طول بازی شما می بایست با آنها مبازره کنید انواع اسکلت ها ، هیولاه های مختلف ، شیاطین ، جانور های بزرگ و کوچک ، اژدها ، روبات ها و … می باشد که هر کدامیک از آنها دارای قدرت و ویژگی خاصی می باشند. همانطور که گفته شد انواع سلاح ها را در اختیار دارید و حتی می توانید با دستاورد های بدست آمده در طول بازی آنها را ارتقا داده و قدرتمند تر به جنگ با دشمنانتان بروید و زره های محکم هم در بازی دارید که می توانید برای محافظ از جان خود از آنها استفاده کنید.

در بازی مکان های مختلفی وجود دارد و شما می بایست در سیاه چاله ها ، دره های عمیق و تاریک ، جنگل های بزرگ و … مبارزه کنید که به صورت سه بعدی ساخته شده است و هیجان شما را در بازی چندین برابر خواهد کرد. صدا گذاری بازی به صورت کاملا حرفه ای انجام شده است و شما در حین بازی کردن صدا های برخورد سلاح ها ، جیق شیاطین ، صدا های ترسناک و … می شنوید و شگفت زده خواهید شد.

mm_banner_02

mm_banner_03

mm_banner_04

ویژگی های بازی:

  • گرافیک بسیار بالا و خارق العاده
  • مبارزه در محیط های بسیار ترسناک
  • وجود شخصیت های مختلف در بازی
  • امکان ارتقا در بازی

نظر شما کاربران عزیز در مورد این بازی هیجان انگیز چیست؟

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour