نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

 سوپرایزی دیگر برای کابران سایت ویندوز سنتر . اکنون شاهد حضور این بازی هیجان انگیز Devils & Demons در سیستم عامل ویندوز فون هستیم که این بازی در سایر سیستم عامل ها چندیست که ارائه گردیده است و واقعا جای خالی این بازی برای کاربران ویندوزفون احساس میشد . اکنون کمپانی HandyGames بازی Devils & Demons را در استور مایکروسافت عرضه کرده است که شما کابران عزیز می توانید به صورت کاملا رایگان این بازی را دانلود و نصب کنید .این بازی به صورت استراتژیک و اکشن ساخته شده است که گیم پلی بسیار روان و داستانی زیبا و ترسناکی دارد . مثل همیشه سایت ویندوز سنتر پیشگام در معرفی بهترین بازی های ویندوزفونی ، این بازی را خدمتتان معرفی می کند .

شما به دنیای دیگری راه خواهید یافت ، دنیایی که پر از ارواح و شیاطین خون خوار و وحشی زندگی می کنند و در این دنیا منطقه ای به نام Desola وجود دارد که مردم این منطقه در آرامش و امنیت به سر می برند . ناگهان ارتشی از شیاطین ، ارواح ، دیوها بسیار وحشی به نام مونستر ها به این شهر حمله می کنند و انسان ها را نابود می کنند و اکنون انسان ها در حال منقرض شدن هستند . شما به عنوان امپراطور این منطقه می باشید با تعداد باقیمانده انسان ها یک ارتش ساخته اید و قصد دارید به مبارزه با شیاطین بروید . شما می بایست در جایجای این سرزمین قهرمان ها و سربازان قدرتمند و شجاع را پیدا کنید و به ارتش خود اضافه کنید . باید تجهیزات جادویی را به سربازان بدهید و آنها را مجهز کنید تا با ارتش تاریکی مقابله کنند .

بیش از صد مرحله ی هیجان انگیز وجود دارد که شما را ماه ها درگیر خود خواهد کرد . مراحل به صورت جنگل های متروکه ، سیاه چال ها ، کوهستان و … می باشد که شیاطین در همه جای این سرزمین قرار دارند و آماده ی جنگیدن با شما هستند . بعضی از قسمت های سرزمین تاریکی می باشد و اواح تاریک به شما حمله خواهد کرد باید دقت لازم را داشته باشید و نیروهایتان تلف نشوند . در برخی مراحل سربازانی که توسط شیاطین دستگیر شده اند ، می بایست آنها را نجات دهید تا به ارتش شما بپیوندند و تا آخرین قطره ی خونشان می جنگند تا شما پیروز شوید همچنین سوپرایز هایی در بازی وجود دارد که با پیدا کردن آنها شما امتیازات خوبی را کسب خواهید کرد و سربازان و ارتش خود را قدرتمند تر کنید . در آخر هر مرحله یک غول وجود دارد که کشتن آن بسیار مشکل می باشد و شما باید آن را شکست دهید و سرزمین را از دشمنان خون خوار پاکسازی نمایید . سعی کنید در هر مرحله بهترین امتیازات را کسب کنید و ارتش خود را قدرتمند تر کنید چون در هر مرحله بازی سخت تر و شیاطین و ارواح قدرتمند تر می باشند .

۵

۲

۳

۴

ویژگی های بازی :

 • صد ها مرحله ی نفس گیر و طولانی
 • وجود تعداد بسیار شخصیت های مختلف در بازی
 • جنگ در دنیای تخیلی و تاریک
 • امکان افزودن زندانی ها در ارتش خود
 • گرافیک بسیار بالا و HD
 • موزیک حماسی و هیجان انگیز در هنگام جنگ ها
 • بازی آفلاین می باشد.

۱

نظر شما در مورد این بازی هیجان انگیز چیست؟

One Response

 1. ساحره چمنی

  اگه این ماکروسافت لعنتی یه پرچمدار خیلی زیبا و خاص میزد بجای میانرده هاش تا الان نظر خیلی از شرکتها رو جلب میکرد و اینقد حقیرانه منتظر یه بازی معمولی نبودیم که ازش الکی تعریف و تمجید کنیم.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour