نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اکثر گیمر ها فروشگاه GOG رو می شناسند و از آن فروشگاه بازی خریداری می کنند. این فروشگاه اعلام کرد که ما اکثر بازی های که در فروشگاه داریم تا روز عرضه شدن ویندوز۱۰ رسمی بر روی ویندوز ۱۰ به خوبی قابل اجرا می باشد. با این خبر گیمر هایی که از این سایت خریداری می کنند کنجکاو شدند که آیا واقعا بر روی این سیستم عامل جدید شرکت مایکروسافت قابل اجرا می باشد یا خیر؟ همچنین کمپانی بازی سازی The Witcher 3 یا همان ( CD Projekt) در وبلاگ رسمی خودش اعلام کرد:

همه ی بازی ها به صورت عالی در در ویندوز ۱۰ اجرا شد و فقط با اجرای چندین بازی به مشکل برخورد کردیم که آن مشکلات هم تا زمان عرضه شدن ویندوز۱۰ رفع خواهیم کرد و بعضی از بازی ها هم بعد از عرضه شدن این ویندوز ارتقاء خواهند یافت.

همانطور که این کمپانی اعلام کرد بعضی از بازی ها برای اجرا شدن بدون مشکل در ویندوز ۱۰ نیاز به یک بروزرسانی دارن که آن از طریق client فروشگاه GOG قابل دریافت می باشد همچنین تیم این فروشگاه در حال بررسی همه ی بازی های موجود در فرشگاه هستند و بازی ها را بر روی ویندوز ۱۰ تست می کنند تا از اجرای بدون مشکل بازی در این سیستم عامل مطمئن شوند. این تیم در رابطه با این موضوع گفتند:

این انتقال روان ترین انتقالی است که تا بحال دیده ایم.

توجه داشته باشید که ویندوز۱۰ رسمی در تاریخ ۲۹ جولای میلادی (۷ مرداد ) عرضه خواهد شد

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour