امروز Tuesday 21 May 2019

بازی فوتبال بسیار جالب “مهاجم فوتبال لندن ” (المپیک ۲۰۱۴)

بازی فوتبال بسیار جالب “مهاجم فوتبال لندن ” (المپیک ۲۰۱۴)

۰
ورزش در بین مردم جهان ارزش طرفداران بسیار زیادی دارد به ویژه فوتبال که یکی از بازی های بسیار هیجان انگیز و جهانی می باشد که کمپانی های سایر دنیا سعی به ساختن بازی های فوتبال مختلف کرده اند . هم اکنون کمپانی U-Play Online یک بازی فوتبال جالب به نام Striker Soccer London (مهاجم فوتبال لندن ) ساخته است که بازی از گرافیک بالا و کارتونی برخوردار است . صدای زنده بازی جذابیت آن را چند برابر کرده است و در حین بازی صدای های جیغ ، سوت ، هیاهوی تماشاگران ، تشویق و … شنیده می شود .کمپانی سعی داشته بازی را به بهترین نحو ممکن بسازد و تمام باگ های آن را بگیرد و می تواند گفت الان یک بازی بسیار عالی و بدون مشکلی ارائه کرده است . گیم پلی بسیار روان بازی یکی از خصوصیات بازی می باشد .توجه کنید بازی به صورت کاملا ریگان ارائه شده است و برای ادامه ی بازی یا انتخاب تیم های مختلف نیازی به پرداخت هیچ پولی نیست .هم اکنون سایت ویندوز سنتر این بازی شگفت انگیز را به شما کاربران عزیز ویندوز فونی پیشنهاد می کند و به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید و نظرات خودتان را در مورد بازی با ما به اشتراک بگذازید.

این بازی در زمان المپیک ۲۰۱۲ لندن می باشد که  ورزش های زیادی انجام گرفت . موضوع بازی ما فوتبال می باشد که شما در نقش بازیکن تیم فوتبال می باشید و می بایست با بقیه ی هم تیمی های خود همکاری و تیم را پیروز کنید و مدال قهرمان جام را نصیب خود و تیم خود کنید . در بازی یک جدول رده بندی مشخص شده است که در این جدول تعداد ۱۶ تیم ملی کشور های مختلف وجود دارد هر تیم با یک تیم دیگر به صورت تصادفی می بایست مسابقه دهند .شما در اول می بایست در بین ۱۶ تیم یک تیم را انتخاب کرده و به مسابقات المپیک بپردازید.جام به صورت مرحله گروهی ، یک چهارم نهایی ، نیمه نهایی و فینال می باشد به عبارت بیشتر در هر مسابقات در بین ۱۶ تیم هر ۲ تیم باهم روبرو می شوند و ۸ بازی صورت می گیرد تا ۲ تیم نیمه نهایی مشخص شود و در آخر بازی فینال و برنده جام مشخص می شود .جالب این است اگر بازی مساوی شود بازی به وقت اضافه و نهایتا پنالتی کشیده می شود .البته فقط بازی های جام نیست ، شما به دلخواه می توانید تیمی را انتخاب کرده و به صورت دوستانه با یک تیم دیگر مسابقه دهید و خود را محک بزنید . بازی که اجرا شود ۴ گذینه به شما پیشنهاد می شود KIDS ، FRIENDLY  ، OLYMPIC CUP ، PENALTIES و هر کدام بخش های مختلفی دارند

 • KIDS : وقتی این گزینه را انتخاب نمایید همان ۱۶ تیم ظاهر می شود و هرکدام را بخواهید می توانید انتخاب کنید که این تیم خودتان می شود (تیمی که شما در آن بازی می کنید) و برای انتخاب تیم حریف در پایین گوشه سمت راست بازی گزینه ی < را انتخاب کنید و مجدد ۱۶ تیم و یکی را انتخاب کنید به عنوان تیم حریف . اگر می خواهید تیم خودتان را تغییر دهید در گوشه سمت چپ گزینه ی > را انتخاب نمایید .بعد از آن ۲ گزینه در مقابل شما ظاهر می گردد که اولی برای انتخاب سطح بازی و دومی زمان بازی را انتخاب می کنید که به صورت ۳ ، ۵ ، ۱۰ و ۱۵ دقیقه می باشد .بعد گزینه پایین سمت راست < را انتخاب کنید و بعد سبک چینش تیم می باشد که به صورت ۳٫۴٫۳ ، ۳٫۵٫۲ ، ۳٫۶٫۱ ، ۴٫۳٫۳ ، ۴٫۴٫۲ و ۴٫۵٫۱ می باشد و بعد از انتخاب < را انتخاب نمایید تیم هایی که قرار از مسابقه دهند به شما نمایش داده می شوند و برای شروع بازی < را انتخاب نمایید .در این  قسمت هر ۲ تیم به صورت هوش مصنوعی بازی می کنند و شما فقط پاس ، شوت و تکل را انجام می دهید .
 • FRIENLY : وقتی این گزینه را انتخاب نمایید همان ۱۶ تیم ظاهر می شود و هکدام را بخواهید می توانید انتخاب کنید که این تیم خودتان می شود (تیمی که شما در آن بازی می کنید) و برای انتخاب تیم حریف در پایین گوشه سمت راست بازی گزینه ی < را انتخاب کنید و مجدد ۱۶ تیم و یکی را انتخاب کنید به عنوان تیم حریف . اگر می خواهید تیم خودتان را تغییر دهید در گوشه سمت چپ گزینه ی > را انتخاب نمایید .بعد از آن ۲ گزینه در مقابل شما ظاهر می گردد که اولی برای انتخاب سطح بازی و دومی زمان بازی را انتخاب می کنید که به صورت ۳ ، ۵ ، ۱۰ و ۱۵ دقیقه می باشد .بعد گزینه پایین سمت راست < را انتخاب کنید و بعد سبک چینش تیم می باشد که به صورت ۳٫۴٫۳ ، ۳٫۵٫۲ ، ۳٫۶٫۱ ، ۴٫۳٫۳ ، ۴٫۴٫۲ و ۴٫۵٫۱ می باشد و بعد از انتخاب < را انتخاب نمایید تیم هایی که قرار از مسابقه دهند به شما نمایش داده می شوند و برای شروع بازی < را انتخاب نمایید. یک حلقه ی خاکستری در گوشه ی پایین سمت چپ بازی وجود دارد با لمس آن میتوانید بازی کن خود را به سمت بالا ، پایین ،چپ و راست هدایت نمایید و با یک لمس بر روی صفحه پاس دهید و با نگه داشتن چند ثانیه انگشت روی صفحه شوت بزنید .
 • OLYMPIC CUP : با انتخاب این گزینه ۴ مورد برای شما ظاهر می گردد که فرقی نمی کند یک از آنها را به صورت دلخاه انتخاب کنید و بعد از آن تیم دلخواهید که با آن می خواهید قهرمان شوید را انتخاب نمایید و بعد صفحه ی OPTIONS ظاهر می گردد و شما سطح ، زمان و انتخاب گروه که مثلا در کدام گروه باشید را انتخاب نمایید و مرحله بعد ۴ گروه A . B . C . D که هر کدام ۴ تیم می باشد ظاهر می گردد و مشخص می شود هر تیم با چه تیمی بازی دارد .شما در تیم آن گروهی هستید که در اول بازی انتخاب کردید . در قسمت بعد جدول رده بندی مشخص می باشد که هر تیم چند بازی کرده ، چند امتیاز دارد و … که در اول همه آنها صفر می باشد و بعد سبک چینش تیم می باشد که به صورت ۳٫۴٫۳ ، ۳٫۵٫۲ ، ۳٫۶٫۱ ، ۴٫۳٫۳ ، ۴٫۴٫۲ و ۴٫۵٫۱ می باشد و نمایید تیم هایی که قرار از مسابقه دهند به شما نمایش داده می شوند و برای شروع بازی < را انتخاب نمایید. یک حلقه ی خاکستری در گوشه ی پایین سمت چپ بازی وجود دارد با لمس آن میتوانید بازی کن خود را به سمت بالا ، پایین ،چپ و راست هدایت نمایید و با یک لمس بر روی صفحه پاس دهید و با نگه داشتن چند ثانیه انگشت روی صفحه شوت بزنید .هر تیمی  که ببازد از گروه حذف می شود و برنده ی هر گروه با هم مسابقه می دهند و در آخر از هر گروه یک تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود می کند به صورت تصادفی از بین ۴ تیم یک بازی انجام می گیرد و مجدد برنده ی آنها به مرحله ی فینال رفته و قهرمان جام مشخص می شود . در آخر انیمیشن های جالبی از اهدای مدال و خوشحالی تیم قهرمان پخش خواهد شد و بر سر بازیکنان کاغذ های رنگی ریخته می شود .
 • PENALTIES : با انتخاب این قسمت بدون انتخاب تیمی مستقیم به ضربات پنالتی هدایت می شوید البته خود بازی ۲ تیم را به صورت تصادفی انتخاب می کنید که ضربه ی اول شما دروازن می باشید و آن را به سمت چپ ، بالا یا پایین هدایت کنید و ضربه ی بعد شما شوت می زنید . درکل هر تیم ۵ شوت می زند و در آخر برنده ی بازی مشخص می شود .

در بازی سه سطح مختلف وجود دارد که به صورت آسان ، متوسط و سخت می باشد که شما در اول می توانید آسان را بازی کنید و وقتی حرفه ای تر شدید سطح های دیگر هم بازی کنید.در هنگام بازی کردن گوشه بالا سمت چپ در کادر سفید رنگ زمان سپری شده ، میزان تعداد گل های هر تیم ، و اسم تیم ها مشخص شده است ، هر تیمی که گل بزند از بالا کاغذ های رنگی ریخته می شود و یک بار می شود صحنه آهسته ی گل را دیدو

بازیکنان:

در بازی اسم بازی کنان هر تیم به دقت ساخته شده است و در هر تیم به طور دقیق همه ی بازیکنان هستند و نصبت به قد ، هیکل ، رنگ پوست ، پا چپ یا راست و … دقیق مثل آن بازی کن ساخته شده است اما چهره ی بازیکنان دقیق نیست و آنها چهره ی کارتونی دارند .اما بازیکنان را جالب طراحی کرده اند اگر توجه به عکس های بازی کنید مدل موه ، ریش و چهره هر بازیکن با هم متفاوت می باشد و این نشان دهنده ی زیبایی بازی هست .رنگ و مدل لبلس بازیکنان دقیقا طبق رنگ تیم های همان کشور می باشد.

کنترل بازی :

در قسمت قبل توضح داد شد ولی برای توضیح بیشتر این قسمت اضافه گردید .در بازی می توانید به صورت دقیق کنترل بازیکن را به دست بگیرید . مثلا می توانید به راحتی با سایر بازیکنان پاس دهید یا حرکات تکنیکی انجام دهید و همچنین شوت بزنید .. برای عبور از بازیکنان حریف شما آن حلقه ی سیاه رنگ را به جهت های مختلف ببرید تا از بازیکن حریف بگذرید برای هر پاس با یک لمس بر روی صفحه بازیکن پاس می دهد توجه داشته باشید اگر بازیکن به سمت بالای زمین در حال حرکت است با بازیکنان سمت بالای زمین پاس می دهد و سمت پایین هم به همین منوال می باشد . برای پاس به عقب می بایست با حلقه ی سیاه که بازیکن را کنترل می کنید
به عقب هدایت دهید و بعد پاس دهید .برای شوت زند با نگه داشتن چند ثانیه لنگشت روی صفحه شوت می زند که در سمت چپ یک درصد نمایش داده می شود که میزان قدرت شوت می باشد و هر چه می خواهید شوت با قدرت بیشتری زده شود انگشت را بیشتر نگه دارید.

unnamed

unnamed (2)

unnamed (1)

unnamed (4)

unnamed (3)

unnamed (5)

ویژگی های بازی :

 • بازی به ۴ حالت دوستانه ،کودکانه ، جام و پنالتی می باشد .
 • وجود ۱۶ تیم معروف
 • کنترل کلی بازیکنان
 • بازی با گرافیک و حجم مناسب
 • هیاهوی تماشاگران در بازی
 • وجود ۳ سطح آسان ، متوسط و سخت
 • امکان دستی زمان مسابقات
 • بازی افلاین می باشد

۵۱۲

رضا راد وبسایت شخصی
رضا راد هستم 26 سالمه ساکن شیراز . لیسانس سخت افزار و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. امیدوارم پست هام نقشی در بالارفتن اطلاعات و دانش شما داشته باشه // تلگرام @manoffam

4 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • معین اکبری گفت:

  بازی هد ساکر رو معرفی کنین بی نظیر و معتاد کنندست !

 • معین اکبری گفت:

  نرم افزار ۶ تگ آپدیت شد !

 • sirwan گفت:

  چرا نمیشه دانلود کرد ؟ لینکش خراب شده ؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.