امروز Tuesday 21 May 2019

بازی جنگی و اکشن خط مقدم ( آنلاین ) Frontline Battles Online

بازی جنگی و اکشن خط مقدم ( آنلاین ) Frontline Battles Online

۰

در سبک های مختلف بازی سبک بازی های اکشن و شوتر تقریبا حرف اول را می زند و بهترین بازی ها را در این سبک ساخته شده است اکنون کمپانی بزرگ RedStarStudio اقدام به ساخت یک بازی جنگی بسیار جالب و هیجان انگیز به نام Frontline Battles Online کرده است که این بازی از گرافیک HD و فوق العاده بالایی برخوردار می باشد .کمپانی اعلام کرده است که در ساخت بازی بیشتر سعی شده به صورت بازی های کامپیوتری ساخته شود که شخص اول بازی به صورت موارد مختلف می جنگد و در این بازی هم به همین صورت می باشد .گیم پلی بسیار روانی دارد و هیچگاه لگ یا هنگی نخواهید داشت . صدای طبیعی و زنده بازی هیجان آن را چندین برابر کرده است به طوری که کمپانی اعلام کرده سعی شده صدا ها را به صورت سه بعدی ساخته شود و کابر برای دریافت هیجان بازی می بایست با هندس فیری بازی کرد تا صدا های اطراف را حس کنید . سایت ویندوز سنتر بزرگترین مرجع ویندوزی ایران برای اولین بار این بازی را در بین کلیه سایت های ویندوزی به شما معرفی می کند . این بازی را نصب کرده و نظرات خود در مورد بازی را با ما به اشتراک بگذارید.

بازی ترکیبی از جنگ های مختلف می باشد که به صورت انلاین و چند نفره می توان بازی کرد. شما باید یک تیم قدرتمند را رهبری کرده و به مصاف با دشمن بروید و آنها را شکست دهید .در بازی ۳ حالت آسان ، متوسط و سخت وجود دارد که شما بر طبق میزان مهارت شما در بازی های جنگی می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب نمایید.در بازی سه سرزمین مختلف و پهناور وجود دارد که در جای جای این سرزمین ها دشمنان زیادی آماده جنگیدن با شما و تیم شما می باشند . در مرحله ی جنگ با بالگرد تعداد ۴ بالگرد مختلف در اختیار شما قرار داده شده است که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود دارند و در جنگ های مختلف می بایست بالگرد مخصوص آن مرحله را انتخاب کنید .

جنگ با بالگرد :

وقتی بالگرد خود را انتخاب کردید در بازی هدف هایی به شما داده می شود که با موشک هایی که با بالگرد خود حمل می کنید می بایست آن هدف ها را منهدم کرده  ( بالای سر هدف هایی که می بایست نابود کنید یک علامت قرمز رنگ می باشد و شما باید به سمت آن بروید ) و مرحله را به اتمام برسانید و توجه کنید بر روی زمین سربازان دشمن به سوی شما موشک شلیک می کنند و بالگرد شما را نابود می کنند باید همه ی جوانب را در نطر بگیرید .هدف هایی که می بایست روی زمین نابود کنید تانک های دشمن ، ناو های جنگی ، سرباز خانه ها ، ساختمان های دشمن و … می باشد که شما با در نظر گرفتن تعداد موشک هایی که همراه دارید باید آنها را نابود کنید سعی کنید در ارتفاعی پرواز کنید که متعادل باشد و بتوانید هدف هایتان را به راحتی بزنید و از تیررس دشمن در امان باشید .

جنگ با تانک :

در مواردی که نیاز می باشد با تانک حمله کنبد توجه داشته باشید که خطر برای شما نصبت به بالگرد بیشتر می باشید و دشمنان با شکلیک موشک های مستقیم راحت شما را منهدم خواهند کرد . می بایست با پناه گیری پشت دیوار ها و هدف و شکلیک به موقع تانک ها و پیاده نظام دشمن را نابود سازید  پیروز شوید . در بازی با تانک می توانید با چند نفر دیگر به صورت همگروهی همراه شوید و دشمن را نابود کنید .این بار هدف شما تانک های قدرتمند دشمن می باشد که بعضی از تانکها با یک موشک نابود خواهد شد و نیاز است با شکلیک چند موشک آن را منهدم کنید و به سراغ تانک دیگر دشمن بروید . برای تانک هم مثل بالگرد تعدادی از موشک های مختلف در اختیار شما قرار دارد که می توانید از آن استفاده کنید اما توجه کنید که تعداد آنها محدود می باشد و سعی کنید وقتی هدف را متمعن هستید شکلیک کنید .

حرکت بالگرد و تانک :

بر روی صفحه ی گوشی ما یک دایره ی سیاه رنگ در گوشه پایین بازی وجود دارد که علامت های جلو ، برگشت ، چپ و راست می باشد که با لمس هر کدام یک از این علامت های می توانید بالگرد یا تانک خود را به حرکت درآورید و به سمت های مختلف که می خواهید بروید. البته توجه کنید که بالگرد حرکت به سمت عقب ندارد و اگر در بازی نیاز به بازگشت بود تنها راه شما جهت بازگشت می بایست گذینه های چپ یا راست را لمس نمایید و یک دور ۱۸۰ درجه ای بگیرید و دور بزنید البته اگر در هنگام دور زدن بر روی پایگاه دشمن باشید به راحتی به شما شکلیک می کنند و شما را نابود می کنند برای این مورد سعی کنید از پاییگاه و پیاده نظام دشمن فاصله بگیرید و بعد از آن می توانید دور بزنید و بعد از آن مجدد به سمت پایگاه یا هدف رفته به به سمت آن شکلیک کنید.

کنترل بالگرد:

.برای بالگرد ها در تصویر سمت چپ و راست دو تراز وجود دارد که این تراز ها کنترل ارتفاع بالگرد نسبت به زمین را بر عهده دارند و شما با استفاده از این موارد می توانید ارتفاع خود را کم یا زیاد کنید .سمت بالای تصویر هم یک تراز وجود دارد که کنترل تعادل بالگرد می باشد که همیشه سعی کنید آن وسط باشد البته زمانی که در بازی به سمت چپ یا راست حرکت کنید تراز بالا به همان جهت حرکت می کند که این نشان می دهد که بالگرد در جهت چپ یا راست در حال حرکت می باشد و وقتی که بالگرد مجدد به طور مستقیم حرکت کرد آن تراز بالا به سمت وسط می آید .سعی کنید در شکلیک ها تراز بالای بالگرد وسط باشد تا مستقیم موشک به سمت هدف برود چون اگر در حالت گردش به چپ یا راست باشید ممکن از شلیک بی دقتی داشته باشید .

کنترل تانک:

کنترل تانک ها آسان می باشد و گردش به چب ، راست ، حرکت مستقیم و بازگشت را دارد که با لمس همان دایره ی مشکل رنگ می توانید تانک را به جهت دلخواه خود حرکت دهید .

شلیک بالگرد :

در سمت پایین صفحه ی بازی در کادر مربعی نوع موشک که الان همراه دارید نوشته شده است و برای شکلیک می بایست بر روی آن لمس کنید تا شکلیک انجام دهد .برای هدف گیری بهتر در وسط صفحه یک علامت + رنگ آبی وجود دارد که این برای شکلیک دقیق موشک به سمت هدف می باشد و باید از آن استفاده کنید .جهت شکیلک با بالگرد سعی کنید زمانی که به صور کامل هدف در تیررس شما بود همان گذینه ی حرکت به سمت جلو در دایره مشکی را لمس نمایید تا سر بالگرد به سمت پایین بیاید و وقتی هدف بر روی علامت + آبی رنگ بود بر روی کادر مربعی لمس کنید تا شلیک انجام گیرد و هدفتان را منهدم کنید.

شلیک تانک:

هنگامی که با تانک مبارزه می کنید در وسط بازی در یک داره آبی رنگ که نشان دهنده هدف شما می باشد وجود دارد و شما می بایست با استفاده از آن هدف خود را نابود کتید .تانکها به دلیل اینکه موشک شلیک شده به صورت مستقیم حرکت می کند سعی کنید تا جایی که می توانید به هدفتان نزدیک شوید و قبل از اینکه دشمن شلیک کند شما آن را منهدم کنید . سعی کنید هنگام شلیک تانک بر روی سطح صاف باشد تا راحت تر بتوانید هدف گیری کنید .

۲

۳

۵

۶

۷

۸

۹

۴

ویژگی بازی:

 • گرافیک ۳ بعدی
 • صدای سه بعدی با هندس فیری
 • بازی با تانک و بالگرد
 • دوربین در جهات مختلف
 • آنلاین
 • شکلیک های جالب و انفجار های واقعی

۵۱۲

رضا راد وبسایت شخصی
رضا راد هستم 26 سالمه ساکن شیراز . لیسانس سخت افزار و لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. امیدوارم پست هام نقشی در بالارفتن اطلاعات و دانش شما داشته باشه // تلگرام @manoffam

3 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • علیرضا عالمی گفت:

  بسیار عالی و هیجان انگیز
  ممنونم خیلی عالی و کامل توضیح دادید

 • sirwan گفت:

  واقعا عالیییییییییییی ۲۰

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.