نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

نسخه جدید بازی انگری بردز با عنوان اکشن برای سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است. این بازی که به سبک بازی Pinball است باید پرندگان را به سوی تخم مرغ‌ها هدایت کنید تا با شکستن موانع آنها را از دست خوک‌های کله سبز نجات دهند. در ادامه لینک دانلود بازی برای اندروید و آی‌ او اس گذاشته شده است. برای بررسی بیشتر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

شرکت Rovio چند هفته مانده به اکران فیلم انگری بردز، بازی جدیدی به نام Angry Birds Action را برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر کرد. گیم پلی این بازی همچنان متکی بر پرندگان خشمگین و پرتاب آنها به سمت موانع برای نجات دادن تخم مرغ‌ها از دست خوک‌هاست، با این تفاوت که نحوه بازی با سبک سنتی آن کمی تفاوت دارد.
angrybirdsactionگیم پلی انگری بردز اکشن بیشتر به Pinball شباهت دارد که کاربر با پرتاپ پرندگان و هدایت آنها باید سعی کند تمامی تخم‌ مرغ‌ها را نجات داده و امتیاز بیشتری کسب نماید. تعداد جان‌های شما در Angry Birds Action نامحدود نیست و اگر چند باخت پیاپی داشته باشید، باید صبر کنید تا دوباره امکان بازی کردن برای شما فراهم شود، البته این امکان وجود دارد تا با دیدن تبلیغات، دعوت دوستان یا پرداخت پول، محدودیت زمانی به وجود آمده را لغو کنید.
Rovio در سال گذشته به دلیل کم شدن علاقه کاربران به مجموعه بازی‌های انگری بردز، متحمل 15 میلیون دلار ضرر شد، اما امیدوار است تا با اکران فیلم سینمایی Angry Birds دوباره بتواند درآمد خود را به حالت اول بازگرداند، در غیراینصورت شرایط برای این شرکت موفق سخت خواهد شد.


نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

2 Responses

  1. حسین

    قالب سایت برای حتما باید فول اسکرین باشه تا کل نوشته ها معلوم بشه چه وضعشه رسیدگی کنین مسئولین سایت. در ضمن از این خبرای الکی هم نذارین الکی دل بچه ها خوش میکنین

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour