نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

گیم لافت جزئیات جدیدی را در مورد بازی جدید خود با نام Order and Chaos 2: Redemption اعلام کرده است. این بازی هم زمان برای اندروید، iOS، ویندوز و ویندوزفون عرضه خواهد شد. این بازی که ویژگی های جدید فراوانی با خود به همراه دارد در تاریخ ۱۷ سپتامبر وارد استور ویندوز و ویندوزفون خواهد شد.

بازی Order and Chaos 2: Redemption حالا از ۵ Race مختلف و ۵ کلاس مختلف پشتیبانی می کند. کاربران می توانند در قسمت انفرادی نیز شرکت کنند و دیگر نیازی ندارند تا برای سایر اعضای تیم منتظر بمانند.

Solo Dungeons از نظر مالی توسط Dream Fragments پشتیبانی می شود، بنابراین ممکن است خرید های داخل برنامه ای مرتبط با آن وجود داشته باشد.

همچنین Solo Dungeons جدید به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت منابع مورد نیاز خود را برای power-up ها خریداری کنند.

برای پیش ثبت نام جهت دریافت potion و جم بازی، می توانید بر روی این قسمت کلیک کنید. با هم نگاهی به دموی ویدئویی این بازی می اندازیم:

نظر شما کاربران ویندوزسنتر چیست؟

5 Responses

 1. مغز در رفته

  خوبه…خوشالم که ویندوزفونم تو اولویت ساخت و تولید باری و نرم افزار قرار گرفته

  پاسخ
 2. Taha Mosapour

  بازیش عالیه. :inlove:
  ۹ساله این سبک بازیا بازی میکنم

  کاشکی یه نسخه با گرافیک کمتر واسه رم ۵۱۲ هم ارائه کنند. :-P

  پاسخ
 3. فرهاد

  سلام
  میدونم که اینجا جاش نیست ولی من یه مشکل دارم ! من یه ۷۳۰ دارم با ۶۴۰ xl هر دوتاش هم رم ندارن حالا مشکل اینجاست که وقتی یه بازی مثله star wars یا cloud raiders نصب میکنم توی بازی کلا لگ میزنه جوری که اصلا نمیشه بازی کرد حافظه گوشی هم نزدیک ۳gb خالی دارم بنظرتون مشکل از کجاست ؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour