نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی spartanwar چندی پیش عرضه گردیده است که در سبک بازی های تاریخی و جنگ های دوران روم باستان می باشد . این بازی توسط یک کمپانی بازی سازی چینی ساخته شده است و گرافیک بسیار بالا و HD دارد و گیم پلی منحصر به فرد بازی امتیازی دیگر برای کمپانی بازی سازی می باشد . در بازی هنگام جنگ صدا های هلهله ، داد ، برخورد شمشیر ، انفجار ، صدای اسب و … به گوش می رسد که هیجان بازی را به شدت بالا برده است .بازی رتبه ی ۱ بازی بین ۲۰ کشور مختلف در سبک های تاریخی کسب کرده است و در سراسر دنیا طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده است بازی سبک اکشن ، استراتژیک و حماسی اساطیری می باشد که با هزاران نفر در بازی خواهید جنگید بازی در سیستم عامل های مختلف بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شده است و در بازی میلیون ها نفر مشغول به بازی کردن هستند. حتما بازی کلاش اف کلانز یا کلود ریدرز را بازی کرده اید . این بازی هم همانند همان بازی ها می باشد اما با این تفاوت که بازی تاریخی محسوب می باشد و با گرافیک بهتری هم ساخته شده است. این بازی هم اکنون برای اولین بار از سایت های ویندوزی در سایت ویندوز سنتر که همیشه پیشگام در معرفی بهترین بازی های ویندوزی می باشد معرفی گردیده است.

۲

در زمان قرن هفتم تقریبا ۶۵۰ سال پیش از میلاد مسیح زمانی که کشور های زیادی در حال کشور گشایی می باشند و به صورت بی رحمانه با کشور های دیگر جنگ می کنند و همه را می کشند و اموال آنها را غارت می کنندو مردمان را به بردگی می گیرند . شما به عنوان امپراطور می باشید و یک شهر تاریخی را رهبری می کنید و شهر خود را آباد کنید . شهر شما همیشه مورد هدف و جنگ امپراطوری خشمگین و بی رحم سایر اسپارتان ها قرار خواهد گرفت و همه تلاش به قدرتمند تر کردن امپراطوری خود و دزدی و قارت از سایر امپراطوری ها می کنند . شما می بایست سربازان را آموزش های سخت دهید تا بتوانند در سخت ترین جنگ ها مقابل قدرتمند ترین امپراطوری ها بجنگند. ارتشی از سربازان سحرآمیز و قدرتمند بسازید و با بی رحمی به دیگران حمله کنید . همه را بکشید و وسایلشان را قارت کنید . ارتش شما از سربازان بی رحم همچون تیراندازان ، شمشیر زنان ، سواره و پیاده نظام و … تشکیل شده است . شما در بازی سربازانی همچون جاسوس هم دارید که آن ها را به ماموریت با دشمت می فرستید و اطلاعاتی در مورد دشمن برای شما می آورند و شما می توانید متوجه شوید که دشمن شما چقدر ذخیره ی طلا ، قلات ، تعداد سربازان و … و همه ی اطلاعات لازم را برایتان می آورند.می توانید با دوستانتان متحد شوید و در بازی یک کلن بسازید و در جنگ ها از یک دیگر کمک بگیرد و سرباز برای همدیگر ارسال نمایید و حتی همه با هم به جنگ با کلن های دیگر بروید و در نبرد های سخت پیروز میدان شوید حتی در کلان شما قسمت Chat وجود دارد که می توانید باهم صحبت کنید.در بازی قسمت Map وجود دارد و می توانید شناسایی کنید که حریفتان در کدام کشور از لحاظ جغرافیایی وجود دارد .در بازی می توانید سربازان و دیوار های خود را ارتقاء دهید البته بستگی به میزان سکه شما دارد و سکه ها را باید در جنگ هایی که به دشمنان حمله می کنید بدست بیاورید.در بازی و در حال ساخت و ساز که می باشید بعضی مواقع شاهد سوپرابیز هایی برای شما هستیم به عنوان مثال در بازی هنگام کندن با ساخت بنا ممکن است گنج هایی پر از سکه یا الماس هایی زیادی را پیدا کنید .

توضحی بازی : طبق قانون بازی های استراتژیک شما می بایست شهر خود را آباد و از نظر دفاعی در برابر دشمنان محکم و ایمنی کنید . منابع سکه و بقیه موارد را در جنگ ها بدست بیاورید .بنا های مختلف از قبیل سرباز خانه ، دیوار ، زیبا کردن شهر ، سفارت خانه ، معادن و … بسازید. به تربیت سربازان بپردازید تا برای نبرد های سخت آماده شوند .

سربازان اسپارتان به چه معناست : در روم قدیم پسری که با سن شانزده سالگی می رسد چندین سال به تعلیم مبازره با نیزه ، شمشیر ،چاقو و … می پرداخته و بعد از آموزش های نظامی و بالا تر رفتن سن با هم دوره های خود یک مسابقه ای پایانی را انجام می دهند که یا مرگ یا زندگی را باید انتخاب کنند و پیروز میدان اسپارت نام می گرفت .

میادین دفاعی در بازی : در این بازی شما در اطراف شهر خود می توانید دیوار های بلند و محکم بسازید که در برابر حملات دشمن مقاوم باشند .می توانید در اطراف قلعه خود خندق هایی ایجاد کنید و در مقابل درب ورودی فقط یک راه برای رفت و آمد بسازید و در بالای دیوار ها وقلعه تیر انداز های خود قرار دهید که مانع ورود به قلعه شما شوند . به شما به صورت دسته جمعی حمله خواهد شد و شما می بایست در جایی جای قلعه خود تیر اندازانی قرار دهید تا حمله های دشمن را خنثی کنید . اگر دشمن از از دیوار های شما گذشت یا توانست دیوار را خراب کند شما سعی کنید در همه جای قلعه سلاح های دفاعی به کار ببرید.

حمله : توجه داشته باشید در زمان باستان جنگ های تن به تن به صورت دسته جمعی حمله می کردند تا بتوانند قلعه ها را تصرف کنند . شما هم سعی کنید در هنگان حمله کردن همه ی نیرو های خود را به جنگ به دشمن به صورت یکجا بفرستید تا تیرانداز های دشمن نتوانند جلوی شما را بگیرند و بتوانید وارد قلعه شوید.

۴

۳

ویژگی های بازی :

 • امکان ساخت کلن و متحد شدن با دوستان .
 • جنگ های واقعی و صدا های جالب در بازی
 • گرافیک HD
 • پیدا کردن گنج در بازی
 • امکان چت کردن در بازی با سایر بازی کنان
 • امکان بررسی موقیت مکانی سایر بازیکنان
 • جنگ های گروهی
 • بازی آنلاین می باشد .

۵۱۲

8 Responses

 1. Mohammad

  من این بازی رو نصب کردم اما وقتی که میخواد به سرورش کانکت بشه و بره داخل بازی ارور میده و نمیره.

  پاسخ
 2. علیرضا عالمی

  معرفی عالی
  ممنون رضا جان بازم مثل همیشه دنبال خاص ترین ها و معروف ترین ها و جدیدترین ها میگردی
  دمتگرم

  پاسخ
 3. فریان

  ما اگر شانس داشتیم ایرانی نمیشدیم که خفلت و خواری بکشیم

  پاسخ
  • رضا راد

   داداش دقیقا چه ربطی به این داشت؟
   اگر منظورت بازی ضد ایرانی باشه نه اینطور نیس توی بازی هیچ اسمی از ایرانی ها برده نشده فقط در مورد تاریخ رومه و مثل بازی های انلاین دیگه که امپراطوری میسازی میری جنگ.همین

   پاسخ
   • فریان

    نه فدات شم مشکلم نت و خرابی سرور بازی هستش که از هیچی شانس نیاوردیم حالا خرابی بازی درست میشه اما سرعت نت ایران نه متاستفانه ( برای دانلود بازیها و نرمافزارها کلی میگم )

 4. فریان

  مردشورشونو ببرن سه روزه بازی اومده بیرون و همش خرابه مریضا ؟؟؟
  هیچ کسی هم فکر نکنم اعتراضی کنه چون اصلا نمیدونیم بازی جذاب هست یا نه
  من بازی رو حذف کردم

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour