نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شاید برای شما کاربران هم پیش بیاید که رمز گوشی اندرویدی (رمز عبور) خود را فراموش کرده باشید. نیاز به وحشت و ترس نیست. ما آموزشی خدمت‌تان ارائه می‌کنیم که بتوانید به راحتی رمز آن را بازیابی کنید. یرای بررسی بیشتر این خبر، با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

در اول می‌بایست ایمیل و رمزی که در گوشیتان ست کردید را، داشته باشید و به این آدرس رفته و علاوه بر دیدن آن بر روی نقشه سه گزینه ی دیگر هم می توانید انتخاب کنید. در اول اگر گوشی خود را هم بر روی سایلنت باشد می توانید از طریق این آموزش صدای آلارم گوشی خود را به صدا درآورید و آن را بیابید. دوم قرار دادن رمز برای گوشی (زمانی که گوشی مفقود شده و بدون رمز باشد، از این طریق می‌توانید بر روی آن رمز بگذارید) و سوم ریست کارخانه گوشی که اگر رمز را فراموش کرده باشید، می‌بایست این گزینه را انتخاب نماید.

طبق مبحث اصلی آمورش ما می‌بایست بر روی گزینه ی Lock کلیک نمایید و می توانید طبق تصویر زیر یک رمز عبور جدید را برای گوشی خود قرار دهید.

بعد از تغییرات بر روی گزینه ی لاک کلیک نمایید. حال می توانید در گوشی‌تان به آدرس Settings > Lockscreen and Security > Screen Lock Type رفته و رمز مورد نظرتان را تغییر دهید و یا حتی می توانید آن را غیر فعال نمایید.

آیا این آموزش به شما کمک کرد؟ نظرتان را به ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.


پیوست

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour