نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به نقل از ونچربیت، بارگذاری نسخه قدیمی این برنامه از سایت یاهو هم دیگر ممکن نیست و با فرارسیدن تاریخ متوقف شدن ارائه این خدمات ورود به یاهومسنجر و تبادل پیام هم ناممکن خواهد شد. برنامه یاهومسنجر در اواخر دهه 90 میلادی عرضه شد و کاربران اولیه اینترنت در نقاط مختلف جهان و از جمله ایران خاطرات زیادی از استفاده از برنامه مذکور دارند. برنامه یاد شده که امکان یافتن کاربران و دوستان جدید برای گپ و گفتگو را فراهم می آورد و گروه های متنوعی هم در آن فعال بودند به خصوص در منطقه آسیا و اقیانوسیه به شدت مورد توجه قرار داشت ولی با پیشرفت سریع فناوری یاهومسنجر نتوانست مثل گذشته خود را به روز کند. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

یاهو این روزها نرم افزار پیام رسان جدید و مدرن دیگری ابداع کرده که امکانات آن در نسخه قدیمی این نرم افزار موجود نیست. این پیام رسان موبایلی اولین بار در دسامبر سال 2015 عرضه شد که البته دارای نسخه تحت وب و رومیزی هم بود.

این شرکت همه کاربران را به استفاده از مسنجر جدید خود تشویق کرده و اظهار امیدواری نموده که بتواند تجربه کاربری بهتری در دسترس قرار دهد. یاهو که در سال 1994 تاسیس شده امروزه از روزهای اوج خود بسیار فاصله گرفته و بارها اخباری در مورد احتمال فروش آن به دیگر شرکت های بزرگ فناوری منتشر شده است.


نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

3 Responses

 1. نیازی

  تقصیر خود یاهو بود وقتی ایرانی ها رو تحریم کرد نصف بیشتر کاربرا رو از دست داد

  پاسخ
  • محمد

   دقیقاً!
   الان دلیل محبوبیت یکدفه تلگرام تو دنیا استفاده گسترده ایرانیا بود ازین نرم افزار

   پاسخ
 2. اسماعیل عبدالحسینی

  تیتر با متن جور در نمیاد، در مورد بازتابش هیچی ننوشته تو متن، تو مطلب قبلیتون هم گفته بودی سه ویژگی جدید واتس اپ ک جدید نبودن، در کل آقای راد بیشتر پستایی میذارین یه ایرادی دارن.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour