نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

کمپانی ای‌تی اند تی (AT&T)، یکی از بزرگترین و سرشناس‌ترین اپراتور های موبایل در آمریکا، فروش تمام مدل های گوشی های ویندوزفونی را در سایت اینترنتی خود متوقف کرده است. برای بررسی بیشتر حول این خبر، با ویندوز سنتر همراه باشید.

توقف فروش ویندوزفونی های ای‌تی اند تی

ای‌تی اند تی (AT&T)

اگر اخیرا به وبسایت اینترنتی ای‌تی اند تی (AT&T) سر زده باشید، مشاهده کرده‌اید که دیگر گوشی ویندوزفونی در آنجا برای خرید در دسترس نیست. تنها دو لیست آنهم بطور خاص و تایید شده، برای گوشی های لومیا 950 و لومیا 640 در سایت قرار دارد. تمام ویندوزی های دیگر بطور کامل حذف شده‌اند!

البته این بدین معنا نیست که دیگر خرید گوشی ویندوزی ممکن نیست. زیرا هنوز فروشگاه های آنلاین شخص ثالث و کلی خرده فروشی دیگر هستند که انواع مدل های لومیا و آلکاتل را به فروش می‌رسانند. بهترین انتخاب برای خرید هم (در آمریکا) خود فروشگاه اینترنتی رسمی مایکروسافت می‌باشد.

در حالیکه این اقدام ای‌تی اند تی بسیار مایوس‌کننده بود، اما این اتفاق سبب نمی‌شود تهیه دستگاه های ویندوزفونی برای علاقمندان کاری سخت شده باشد. شما عزیزان می‌توانید برای خرید لومیا های مایکروسافت در ایران، از فروشگاه معتبر ویندوز سنتر (ساری تک) بازدید نموده، و نسبت به تهیه آنها اقدام نمایید.

پیوست
منبع: Onmsft

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour