نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت تا کنون در مورد آپگرید سخت افزاری کنسول خود یعنی ایکس باکس وان صحبتی نکرده است، اما شواهد بسیاری وجود دارد که این مسئله را تایید می کند. طبق شایعات منتشر شده، مایکروسافت در حال آماده سازی نسخه ی اسلیم ایکس باکس وان می باشد که نسبت به نسخه ی اصلی بهبود های فراوانی را داشته است.

 بعد از انتشار گزارش های مختلف در رابطه با ایکس باکس وان اسلیم، اخیرا گزارش جدیدی از برزیل منتشر شده است که نشان می دهد مایکروسافت در حال ساخت نسخه ی اسلیم کنسول بازی خود می باشد. در نسخه ی اسلیم تکنولوژی وایرلس دستگاه بهبود قابل توجهی پیدا کرده است. با توجه به این اطلاعات انتظار می رود که مایکروسافت در مراسم E3 امسال به صورت رسمی کنسول جدید را معرفی کند.

یکی از موارد بهبود یافته احتمالا کاهش صدای دستگاه و همچنین بهبود مصرف انرژی آن می باشد. اما نکته ی مهم تر این است که به نظر نمی رسد مایکروسافت قصد داشته باشد ارتقای سخت افزاری مهمی را در نسخه ی اسلیم قرار دهد.

مایکروسافت به سختی در تلاش است تا فروش ایکس باکس وان را افزایش دهد. طبق بررسی  های شرکت های جانبی میزان فروش کنسول ایکس باکس وان در حدود 20 میلیون عدد می باشد و این در حالی است که کنسول کمپانی رقیب در حال رسیدن به عدد 40 میلیون می باشد.

در شرایطی که به نظر می رسد سونی قصد دارد تا نسخه ی جدیدی از کنسول خود را وارد بازار کند، عرضه ی نسخه ی اسلیم ایکس باکس وان می تواند تصمیم درستی از سوی مایکروسافت باشد. به هر ترتیب در حال حاضر هیچ چیز قطعی نیست و این طور که مشخص است باید تا مراسم E3 امسال منتظر بمانیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟

2 Responses

  1. محسن

    با سلام میخواستم ببینم کسی میدونه چه طور گوشیای مایکروسافت رامشون رو میشه تغییر داد

    پاسخ
  2. saeed

    دوستان توی بیلد 218 هر موقع یه برنامه رو uninstall میکنم و گوشی رو دوباره سافت ریست اسم برنامه با یه آیکن خالی توی all apps میمونه!؟? مررررررررسی ماکروسافت با اینهمه بااااگ?

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour