نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی Traffic Rider یک بازی جذاب و مهیج در سبک arcade است که شما باید در ترافیک از بین اتوموبیل ها عبور کنید. مجموعه ای از موتور های جالب که به شما اجازه تزیین و شخصی سازی و ارتقاء موتور خود را هم می دهد. طراحی مراحل طوری شما را به چالش می کشد که دوست دارید بازی کردن را ادامه دهید.

Traffic_Rider_Menu

در این بازی 4 مود وجود دارد که دارای بیش از 40 مرحله است. ابتدا شما فقط می توانید مود های Career و Endless را بازی کنید که درنهایت می توانید مود های Time Trial و Free Ride را هم بازی کنید.

Traffic_Rider_Modes

در مود Career چهل مرحله وجود دارد که شما باید قبل از پایان یافتن زمان خود از بین ترافیک سنگین و موانع عبور کرده و به خط پایان برسید.

Traffic_Rider_Career

سازنده های این بازی گرافیک بسیار خوبی برای این بازی طراحی کرده اند و جزئیات شب و روز در این بازی به خوبی نمایش داده می شود. همچنین مقدار سرعت و مصافت و زمان باقی مانده از آن مرحله هم در صفحه نمایش داده می شود.

Traffic_Rider_Handlebars

در این بازی هم مانند Traffic Racer سه نوع کنترل tilt و buttons و handlebars برای کنترل موتور وجود دارد که بسته به راحتی خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. البته پیشنهاد می شود از نوع tilt استفاده کنید که تجربه بهتر و واقعی تری از موتور سواری به شما ارائه می کند. شما همچنین می توانید نوع گاز دادن را بر روی اتوماتیک یا دستی تنظیم کنید.

Traffic_Rider_Game

در کل 20 موتور در این بازی وجود دارد که بازیکن بعد از انجام مراحل و جمع کردن امتیاز لازم می تواند آن ها را آزاد کند.

Traffic_Rider_Bikes

همچنین این بازی را به راحتی می توانید بر روی گوشی های دارای رم 512 بازی کنید

512mb-supported_HD_1


اگر شما کاربران ویندوز سنتر هم از علاقه مندان به بازی های موتور سواری هستید تجربه خود از این بازی را با ما در میان بگذارید.

 

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour