نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

سرویس رادیوی اینترنتی محبوب TuneIn، بالاخره به عنوان یک اپلیکیشن مستقل برای ویندوز 10 در دسترس قرار گرفت. این اتفاق سه ماه بعد از این که توسعه دهندگان آن اعلام کردند در حال کار بر روی برنامه ی خود به عنوان یک اپلیکیشن یونیورسال هستند صورت گرفته است.

TuneIn Radio

برای کسانی که با این اپلیکیشن آشناییی ندارند، TuneIn Radio کاربرانش را قادر میسازد تا به بیش از 100,000 ایستگاه رادیویی در تمام دنیا گوش دهند. این ایستگاه ها شامل انواع محتوا مانند موسیقی، اخبار، پادکست و ورزش هستند. اپلیکیشن همچنین شما را قادر میسازد تا تجربه ی خود را از آن شخصی سازی کنید و ایستگاه هایی که دوست دارید را دنبال کنید.

شرکت ازائه دهنده ی اپلیکیشن در مطلب سایت خود میگوید:

“تفریح کافی برای همه وجود دارد، و حالا برای کاربران ویندوز 10 آماده شده است. با یک طراحی آشنا و واکنش گرا که برای استفاده ساده است.” حال با تبدیل شدن این اپلیکیشن به یک برنامه ی یونیورسال کسانی که از آن در دستگاه های ویندوز فون خود استفاده کرده بودند میگویند که رابط کاربری بسیار شبیه به قبل است. البته بهبود های قابل توجهی نیز صورت گرفته است.

اپلیکیشن حالا از کاشی های زنده پشتیبانی میکند، و میتوانید آیکون آن یا ایستگاه های مورد علاقه ی خود را در صفحه ی استارت بیافزایید. همچنین این اپلیکیشن با کورتانا ادغام شده است و میتوانید توسط دستور های صوتی آنرا کنترل کنید. اپلیکیشن به رایگان در استور ویندوز 10 در دسترس است.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

One Response

  1. hesam

    این برنامه فوقالعاده است حتماً نصب کنید محیطش عالی هست ، رادیوهای غیر ایرانی هم داره مثل رادیو فردا و خیلی رادیو ها یی که تا حالا نشنیده بودم.ممنون بابت معرفی

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour