نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همه ما میخواهیم ملاقات ها و قرارهایمان را به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنیم. گاراژ مایکروسافت امروز اپلیکیشنی به نام Tossup را منتشر کرد که در واقع کار اصلی این نرم افزار تنظیم زمان و مکان ملاقات های شما به بهترین نحو است، در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید.
این اپلیکیشن به شما کمک میکند تا با دوستان خود زمان ملاقات ها را هماهنگ و تنظیم کنید، اما چگونه؟ شما زمان ملاقات را به دوست خود اعلام میکنید، اگر دوستتان Tossup را برروی گوشی خود نصب کرده بود که از طریق همین اپلیکیشن باهم به گفت و گو میپردازید اما اگر دوستتان این اپلیکیشن را بر روی دستگاه خود نصب نکرده بود او می تواند با پیامک با شما بر روی تنظیم زمان ملاقات بحث و جدل کند.

اما کاربرد این اپلیکیشن به همین جا ختم نمیشود، Tossup با طرح پرسش هایی کوتاه به شما کمک میکند تا یک مکان مناسب هم برای ملاقات های خود تنظیم کنید، جواب سوال ها فقط به بله و خیر محدود می شود. متاسفانه این اپلیکیشن فقط برای دو پلتفرم اندروید و ios منتشر شده است که جای تامل بسیار دارد. به هر حال در گاراژ مایکروسافت ایده های خوبی مطرح و عملی میشوند که تحسین برانگیزند.

نظر خود را با ما در میان بگذارید.

3 Responses

 1. علی

  مایکروسافتم ما رو آدم حساب نمیکنه!!!
  واقعا بدترین برنامه های مایکروسافت روی ویندوزفونه!
  برنامه های خودش روی پلتفرم خودش به خوبی رقبا نیست!

  پاسخ
 2. مازيار

  یعنی مایکروسافت رسماً مخش تعطیله، آدم میمونه چی بگه!!

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour