نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما نیز از برنامه Swarm در ماه های گذشته استفاده می کردید احتمالا شاهد گزارش های زیاد کاربران از درست کار نکردن این برنامه در استور را شاهد بوده اید یا خودتان نیز یکی از ریپورتر ها در استور بوده اید ! امروز پس از پیگیری های پیاپی مردم درباره اپدیت بعدی این برنامه بالاخره شرکت ارایه دهنده این برنامه یعنی FOURSQUARE LABS ورژن ۲٫۰ این برنامه را برای ویندوزفون منشتر کرد که باعث خرسندی بیش از پیش ان شد و در ورژن جدید برنامه Swarm بسیار تغییرات در ان اعمال شده است که می توان به اساسی ترین انها پشتیبانی از پیام را نام برد .

در زیر پیامی از شرکت FOURSQUARE LABS را می بینید که در مورد اخرین ورژن برنامه Swarm می گوید :

“Wanna see what we’ve been cooking up? In this release, we’ve stepped up our sticker game. For starters, all your stickers now have a new home in their very own tab. It’s a quick way to check on your progress and see hints for unlocking stickers, which will be super useful since we’ve added a ton of new ones. See how many you can unlock. And stay tuned for even more fun things coming your way soon.”

“Also in this release, we have introduced messages! We’ve added the ability to message your nearby friends to quickly and easily meet up.”

ترجمه این متن :

می خواهیم شما ببینید که ما چه کرده ایم ؟ در این ورژن ارایه شده ما قابلیت های زیادی به بخش استیکر های برنامه افزوده ایم . برای شروع الان همه استیکر ها یک محل دارند و به راحتی در یک تب قرار دارند . این خیلی راه سریعی برای چک کردن برنامه و در همان حال ارسال استیکر است. که این یک قابلیت فوق العاده مفید و کاربردی با بخش عظیمی از امکانات جدید است . دست شما در زمینه استیکر ها خیلی باز شده . و خیلی چیز های سرگرم کننده دیگه نیز در اینده خیلی زود راحشون رو به این محل باز می کنند.

همچنین قابلیت پیام ، این قابلیت معرفی این ورژن را به همراه دارد ! ما قابلیت ارسال پیام را به سرعت و اسانی در کنار قابلیت ملاقات برنامه در برنامه اضافه شده است.

در حالی که استیکر ها یکی از قابلیت های سرگرم کننده در کنار پیام هاست احتمالا کار شما را برای ملاقات با دوست خود از طریق پیام ها اسان تر کند !

نظر شما درباره این بروزرسانی به موقع چیست ؟

3 Responses

  1. رضا

    لطفا نرم افزارایی که قرار میدی حداقل یک خط درمورد کاربرد و عملکردش بنویسید بدونیم کار نرم افزار چیه و به چه درد میخوره

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour