نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه نویس EsaternStar دست به ساخت اپلکیشن Phone recording کرده است و آن در استور مایکروسافت به صورت کاملا رایگان عرضه گردیده است. اپلیکیشن به این صورت می باشد که صدای های اطراف را با بالاترین کیفیت ممکن ضبط می کند حتی خودتان یک بار اپلیکیشن را تست کنید متوجه ی کیفیت صدا خواهید شد. حجم بسیار کم اپلیکیشن امتیازی برای آن می باشد و محیط ساده و کاربردی اپلیکیشن هم باعث شده کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. اپلیکیشن اجازه را به شما می دهد که زمان هایی اضافه را بتوانید حذف کنید و حجم صداها را کاهش دهید. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

Phone recording

منوی اپلیکیشن به صورت زیر خدمتتان توضیح خواهیم داد:

در هنگام اجرای اپلیکشن در وسط کادر یک دایره ی قرمز رنگ خواهید دید که درون یک حلقه ی سفید رنگ می باشد. با انتخاب این گزینه اپلیکشن شروع به ضبط صدا می کند و اگر مجدد بر روی آن کلیک کنید در پایین صفحه چند گزینه ظاهر می گردد که برای پخش، ادامه ی ضبط کردن، و اتمام ضبط می باشد. در پایین صفحه گزینه ای به شکل پوشه وجود دارد که صدا های ضبط شده در آن قرار می گیرند و شما لیستی از صداهای ضبط ده را خواهید دید که به صورت پیش فرض نام آنها تاریخ و ساعت ضبط می باشد که می توانید آسم آن را تغییر دهید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 • پخش صدا : برای پخش آنها فقط کافیست پوشه ی صدا را باز کنید و هرکدام که مد نظرتان است را انتخاب و بعد از آن گزینه ی Play را انتتخاب نمایید .
 • تغییر نام صدا : در پوشه ی صداها ، صدای مورد نظر را که انتخاب کردید در قسمت بالا (همان قسمت اسم صدا که به صورت تاریخ می باشد ) در سمت راست آن گزینه ی ادیت ( شکل مداد ) وجود دارد آن را انتخاب کنید و نام صدا را تغییر دهید.
 • حذف قسمت های اضافه : در همان قسمت که صدا در حال پخش می باشد در جلوی صدا سمت راست گزینه ی ادیت را انتخاب کنید و می توانید با جلو و عقب کردن آن تیغه ی سبز رنگ آن قسمت هایی که اضافه می باشد را حذف کنید و در آخر گزینه ی SAVE را انتخاب کنید.

در پایین صفحه گوشه سمت راست گزینه ی ” … ” وجود دارد که با انتخاب آن چند گزینه ی دیگر ظاهر می گردد که به صورت زیر می باشد:

 • Liqht : با انتخاب این گزینه رنگ زمینه ی اپلیکیشن سفید می شود و برای تغییر رنگ مجدد آن به مشکی مجدد گزینه ی ” … ” سپس dark را انتخاب نمایید .
 • Onedrive : این گزینه برای ذخیره ی صدا ها در فضای وان درایو می باشد .
 • App info : با انتخاب این گزینه ۳ مورد دیگر برایتان ظاهر می گردد که search more app برای جستجوی سایر اپلیکیشن هایی می باشد که برنامه نویس ساخته است ، email to author برای ارتباط و ارسال ایمیل با برنامه نویس و rate and review برای امتیاز دادن به اپلیکیشن می باشد .
 • Setting : برای کنترل میزان حافظه کش اپلیکیشن می باشد که با انتخاب clear cashe می توانید آن را حذف کنید .

۱

ویژگی های اپلیکیشن:

 • ضبط با کیفیت بسیار بالا
 • امکان ویرایش صدا
 • حجم کم
 • محیط آسان

photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

7 Responses

 1. رهگذر

  نمیدونم اتفاقی بود این پست یا نه!! هعمین چند دقیقه پیش دنبال یه برنامه ضبط صدا میگشتم ! دستتوندرد نکنه به هر حال قبلا یکی بود باتکون دادن گوشی شروعبهضبط کردنمیکرد اسمش یادم رفته

  پاسخ
  • رهگذر

   بسیار بسیار سپاسگذارم. هرچند راستش خود برنامه رو تو فروشگاه ندیدم شاید چون گوشیم رو منطقه المان هست نداره!!!

   پاسخ
 2. raadin

  برنامه ضبط مکالمه هم اگه هست معرفی کنید لطفا
  خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم‎:(‎
  ممنون

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour