نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

آوازه برنامه نویس Developers Azteca همه جا پیچیده است که اپلیکیشن های جالبی و مفیدی ساخته است . اکنون اقدام به ساخت اپلیکیشن جالبی کرده است که می توانید اطلاعات هر آهنگی که بخواهید را تغییر دهید . اسم اپلیکیشن Mp3 Tag 8.1 می باشد که حجم بسیار پایین و محیط بسیار آسان دارد . اپلیکیشن باعث شده هر کاربری که از آن استفاده می کند راضی باشید و شما اگر صفحه ی استور معرفی اپ را بخونید می بینید که کاربران از رضایت  اپلیکیشن صحبت کرده اند .

بعضی مواقع سایت هایی که آهنگ را برا برای دانلود قرار داده اند نام آهنگ ثبت نکرده اند و ممکن است عدد باشد و یا در آپلود کرده آن نام آهنگ بصورت بهم ریخته باشد و شما در بین صدها آهنگی که در گوشی خود دارید سخت می توانید آن را بیابید و این موضوع برای شما بسیار آزار دهنده می باشد اما اکنون این اپلیکیشن به شما کمک می کند که بتوانید نام آهنگ و تگ های موسیقی را ویرایش کنید همچنین یکی از قابلیت های اپلیکیشن این می باشد که بتوانید عکس موسیقی را تغییر و یا برای آن عکسی قرار دهید .در تگ ها این امکان را به شما می دهد که بتوانید اسم صاحب اثر ، نام البوم ، سال انتشار و … را تغییر دهید .نرم افزار از فرمت mp3 پشتیبانی می کند .

۲

ویژگی های اپلیکیشن

 • پشتیبانی از فرمت mp3
 • حجم بسیار کم
 • محیط آسان
 • اضافه کرده عکس بر روی آهنگ

5 Responses

 1. علی عظیمی

  یه برنامه دیگه هم هست، اسمش هست tag editor.اون میتونه به سرور xbox music یا last.fm وصل بشه و تمام تگ ها رو به طور خودکار خودش خوب کنه

  پاسخ
  • رضا راد

   اره اینم خوبه
   ولی بنظرم تگ به صورت دستی باشه بهتره به طور دلخواه هرچی بخوایم ثبت میکنیم

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour