نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپلیکیشن  Maps for LUMIA –Premium ساخته شده کمپانی Interactive Studios می باشد که در زمینه ی اپلیکیشن های قدرتمند معروفیت بسیاری دارد و اکنون این اپلیکیشن را عرضه کرده است که در زمینه ی GPS و نقشه می باشد ، به صورت سه بعدی و بسیار جالب ساخته شده است . اپلیکیشن های این کمپانی بعد از چندی پولی می شوند مثل اپلیکیشن Battery Doctor LUMIA که کمک بسیاری در زمینه ی کاهش مصرف باتری می کند اوایل رایگان اما در حال حاضر پولی می باشد و مطمئن  باشید این اپلیکیشن هم به زودی پولی خواهد شد پس تا پولی نشده نصب کنید و از این اپلیکیشن بسیار کاربردی استفاده کنید .

در هنگام اجرای اپلیکیشن یک آموزش جزئی به شما خواهد داد و شما بعد از آن منوی اصلی اپلیکیشن را خواهید دید

اگر بر وسط صفحه بر روی نقشه یا گزینه ی Launch یا اولین گزینه سمت چپ بالا انتخاب کنید به قسمت GPS خواهید رفت  : این گزینه برای بررسی همان GPS می باشد که با انتخاب این گزینه چند ثانیه منتظر باشید تا خود اپلیکیشن معقیت مکانی شما را پیدا کند البته توجه داشته باشید لوکیشن گوشیتان می بایست روشن باشد تا به شما نشان دهد . بعد از پیدا شدن شهر شما تعداد ۴ گزینه بر در گوشه سمت چپ گوشیتان می باشد و گزینه ی اول Road که نقشه را به صورت جاده برایتان نمایش خواهد داد گزینه ی دوم Aerial  که نقشه را به صورت ماهواره ای نمایش می دهد ، گزینه ی سوم Terrain که این گزینه همانند گزینه اول (Road) نقشه را به صورت جاده نشان می دهد و گزینه ی آخر Hybrid می باشد که این ترکیبی از مسیر جاده و نقشه ای ماهواره ای را برایتان ظاهر می گردد .در گوشه ی بالا سمت راست یک گزینه ستون مانند به صورت عمودی می باشد که با بالا آمدن آجر ستون تصویر به صورت سه بعدی مایل می شود و در پایین همین صفحه ، ستون مانند ولی به صورت افقی وجود دارد که از صفر تا صد بالا آمدن آجر تصویر به صورت ۳۶۰ درجه گردش دارد .

 در پایین صفحه  گزینه ” … ” وجود دارد که به صورت زیر خدمتتان توضیح داده ایم

Download : با انتخاب این قسمت برای دقیق تر و جزئی تر نقشه ها نقشه ی کشور ایران یا هر کشور دیگری که مد نظرتان می باشد را می توانید دانلود کنید .

Locate me : با انتخاب این گزینه سریع اپلیکیشن معقیت مکانی شما را برایتان نمایش خواهد دارد.

Route : با انتخاب این گزینه یک کادر باز خواهد شد و اسم مکان مورد نظر را بنویسید و نزدیک راه به آن مکان را به شما نشان خواهد داد.

Search : برای جستجوی یک مکان بکار می رود که آن مکان را به شما نشان می دهد توجه کنید اسم مکان را به صورت انگلیسی یا فینگلیش ثبت کنید .

و تنظیمات دیگر که می شود نور صفحه را خاکستری یا سفید کرد و … در این قسمت در دسترس شما می باشد.

۱

۲

این اپلیکیشن کاربردی را نصب نمایید و نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید

6 Responses

 1. ارمین

  درود
  اگه میشه یه اموطش بره
  سرچ می کنم
  تهران خیابان آزادی ولی پیدا نمی کنه؟
  پررا؟

  پاسخ
  • رضا راد

   ارمین جان اول یه سرچ کن ببین فینگلیش چطور نوشتنش بعدش دقیقا مثل نوشته ی خودش سرچ کن

   پاسخ
 2. omid

  مرسی از زحمت هاتون
  ی سوال دارم
  راهنمای صوتی داره
  تو ایران کار میکنه؟

  پاسخ
  • رضا راد

   امید جان این نسخه Premium هس قطعا داره امتحان کنید خبر بدید.ممنون

   پاسخ
 3. حسین

  سلام . من هنوز نفهمیدم این بارکد کنار اپ ها را چه شکلی میشه استفاده کرد؟!

  پاسخ
  • رضا راد

   حسین جان دوربین گوشیتون فعالی کنید اون بالا سمت چپ گزینه وسطی رو انتخاب کنید بعد گزینه ی bing vision انتخاب کنید بعدش دوربین بگیرید روی QR یا همون بارکد روی صفحه گوشی یه لینک بهت میده روش کلیک کن میاد صفحه استور لینک دانلود اپلیکیشن دیگه دانلودش کن

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour