نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

استور ویندوز 10 و ویندوز فون 10 این روز ها شاهد بهبود ها و اپ های بسیار جدیدی می باشد که در نوع خود بی نظیر هستند. استور روز به روز قوی تر و مفیدتر می شود و برنامه ها و بازی های بی شماری با عرضه سیستم عامل ویندوز 10 راهی آن می شوند. اما چگونه از وجود این برنامه با خبر شویم؟ و بتوانیم بفهمیم که چه برنامه ها و بازی هایی وارد استور ویندوز شده اند؟ اپلیکیشن AppRisin این کار را برای شما انجام می دهد. در ادامه با ویندوز سنتر همراه باشید.

windows store

Windows Store یک برنامه فروشگاهی برای مایکروسافت ویندوز است که با ویندوز ۸ و ویندوز سرور ۲۰۱۲ آغاز شد. فروشگاه ویندوز همچنین اجازه خواهد داد که توسعه دهندگان برنامه‌های کاربردی دسکتاپ خود را تبلیغ کنند. در فروشگاه ویندوز هر دو برنامه کاربردی رایگان و پرداختی موجود است. برنامه‌های پرداختی در محدوده قیمت ۰٫۹۹ دلار تا ۹۹۹٫۹۹ دلار می‌باشد.برنامه نویسان و توسعه دهندگان نیز می‌توانند برنامه‌های آزاد و آزمایشی را ارائه کنند. فروشگاه ویندوز همزمان با ویندوز ۸ نسخه مصرف کنندگان که در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد، دردسترس قرار گرفت. و در ویندوز 10 نیز شاهد ورود هرچه بیشتر اپلیکیشن ها به استور هستیم . با اپلیکشن AppRisin به راحتی از ورود اپ های جدید  و بهبود آدیگر اپ ها مطلع می شویم.

اپلیکیشن AppRisin ابزاری فوق العاده برای آن دسته از کاربران ویندوز می باشد که می خواهند هر چه زودتر شاهد تغییرات جدید اپ ها و بازی ها و همچنین ورود برنامه ها و بازی های جدید به استور باشند.

هر شخصی می تواند با اپلیکیشن AppRisin خود را بسیار به روز نگاه دارد و از دوستان خود یک قدم جلوتر باشد.

اپلیکیشن AppRisin یک اپ خبر رسانی بسیار خوب و سریع با قابلیت انتشار بسیار سریع اخبار اپ ها و بازی ها می باشد. ما این اپلیکیشن را به شما همراهان ویندوز سنتر به شدت پیشنهاد می کنیم. به راحتی اپلیکیشن های خود را به روز نگاه دارید و از اخبار آن مطلع شوید و همچنین برای عملکرد بهتر این اپلیکیشن نظرات خود را بیان کنید.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره این اپلیکیشن چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour