نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در حالی که اپلیکیشن های زیادی به سرعت به چرخه ی اپلیکیشن های یونیورسال ویندوز پیوستند، به طرز عجیبی اپلیکیشن های پیام رسان در این زمینه بسیار ضعیف عمل کرده اند. درست است که فیسبوک اعلام کرده بزودی اپلیکیشن های یونیورسال خود را برای ویندوز 10 توسعه میدهد و WeChat و Viber یک نسخه ی دمو از اپلیکیشن های خود منتشر کرده اند و Cyberdust وعده داده است که خیلی زود اپلیکیشن آنها در استور موجود خواهد شد، اما در واقعیت هیچ اپلیکیشن قابل استفاده ای به غیر از اسکایپ مایکروسافت و Groupme در دسترس نیست.

تلگرام که حالا در بین اپلیکیشن های پیام رسان بسیار محبوب شده است وعده داده که بزودی اپلیکیشن خود را برای ویندوز 10 منتشر خواهد کرد.

قبل از اینکه هیجان زده شویم لازم است که یادآوری کنیم صرفا اعلام اینکه برنامه ای برای عرضه ی اپلیکیشن مخصوص ویندوز 10 وجود دارد مشخص نمیکند که دقیقا اپلیکیشن زودتر یا دیرتر منتشر خواهد شد یا اینکه فقط در لیست برنامه های آینده نوشته شده است. مشخصا همه ی ما از آمدن اپلیکیشن تلگرام به صورت یونیورسال استقبال خواهیم کرد، اما بهتر است کمی با واقع بینی هیجان خود را کاهش دهیم.

آیا شما کاربران ویندوز سنتر برای اپلیکیشن یونیورسال تلگرام هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4 Responses

  1. rzA

    سلام.این برام سوال چرا اندروید و ios این همه تنوع بازی دارن ینی واقعا بازیهای جالب ذارن اما ویندوزفون ن همه ی بازیهاش کسل کننده و تنوع خاصی نداره و بعد بیشتر بازیهاش مال زیر۱۲سال ینی بدرد واون سن میخوره ی بازی ماشین خوب مثل real racig 3یا most wantedنداره یا بازیهای اکشن درس و حسابی قبول کنین اندروید تنوع بازیهاش زیاده

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour