نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپلیکیشن تراختورچی هدیه ای به آذربایجانی های عزیز و طرفداران این تیم لیگ برتری می باشد که آخرین اخبار از انتقالات ، بازی ها ، بازیکنان  ، برنامه های بازی هایی که در لیگ دارد به صورت تاریخ و تیم حریف مشخص می باشد، ترکیب تیم ، اسم بازیکنان ، مشاهده ی انواع روزنامه های کشور که تیتر خبری این تیم را ثبت کرده اند و … را به شما نمایش خواهد داد . اپلیکشن حجم بسیار کمی دارد و محیط گرافیکی و زیبای بازی هم باعث شده طرفدارن این تیم امتیازات خوبی را به این اپلیکشن بدهند. این اپلیکیشن در تاریخ 07/10/2016 آپدیت شد و ورژن آن 2.9.10 شده است. برای بررسی بیشتر تغییرات در این نسخه با ویندوز سنتر همراه باشید.

تغییرات اپلیکیشن تراختورچی به شرح زیر می باشد:

  • امکان تماشای ویدیو در قسمت اخبار و اینستاگرام

درباره تیم :

تراکتورسازی تبریز تا فصل ۸۱–۱۳۸۰ در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌کرد؛ اما در پایان آن فصل به دسته پایین‌تر سقوط کرد و پس از ۸ سال تلاش ناموفق برای صعود، سرانجام در سال ۱۳۸۸ دوباره به لیگ برتر فوتبال ایران راه یافت.

این تیم پس از صعود به لیگ برتر، روند رو به رشدی داشته و در پایان فصل‌های۸۹–۱۳۸۸ ، ۹۰–۱۳۸۹  ، ۹۱–۱۳۹۰ و  ۹۲–۱۳۹۱  به ترتیب در جایگاه ۷اُم، ۵اُم، ۲ومو ۲وم ایستاد. تراکتورسازان تبریز موفق شدند با نائب قهرمانی در یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران در سال ۱۳۹۱، جواز حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را برای نخستین بار کسب کنند.

طبق آخرین رده‌بندی برترین تیم‌های باشگاهی جهان در ۲۰۱۴ میلادی که توسط پایگاه «فوتبال دیتابیس» صورت گرفته، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با کسب ۱۴۴۸ امتیاز در رده ۵ اُم ایران، ۳۵ اُم آسیا و ۴۰۱ اُم جهان قرار دارد .این رده‌بندی توسط فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبالاعلام شده است.

طبق گفته فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال اعلام بهترین رتبه‌ای که تراکتوسازی تا به حال توانسته است کسب کند رتبه ۲۰۸ اُم جهان ۱۰ اُم آسیا و ۲ اُم ایران می‌باشد.


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour