نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر به وضعیت آب و هوا و زمان روز های بارش و آفتابی علاقه بسیاری دارید. یک اپلیکیشن یونیورسال بسیار عالی در این زمینه وجود دارد. اپلیکیشن Perfect Weather یکی از بهترین اپلیکیشن های یونیورسال هواشناسی در ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل می باشد. این نرم افزار درخشان با گزینه های مختلف قالب دهی ، پشتیبانی از چندین کاشی های زنده و شفاف ، و طراحی MDL2 زیبا طراحی شده است.

این اپلیکیشن به اعتقاد بسیاری حتی از اپلیکیشن هواشناسی MSN مایکروسافت نیز بهتر است. این اپلیکیشن یونیورسال در استور ویندوز آپدیت گردیده است و تم جنگ ستارگان را به خود اضافه کرده است. و همچنین Perfect Weather اکنون بیش از 18 زبان جدید را به این برنامه اضافه کرده است.

شما می توانید اپلیکیشن هواشناسی Perfect Weather را مستقیما از لینک زیر در استور مایکروسافت دریافت نمایید. نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره اپدیت جدید اپلیکیشن Perfect Weather چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

10 Responses

 1. مهدی۲۴

  امیدوارم مایکروسافت یه حرکتی بکنه موج بزرگی از نا امیدی تو سایت موج میزنه،مردم نه جرات میکنند گوشی ویندوزی بگیرند ونه جرا دارند بفروشند،حتی هیچکس جرات نمیکنه پول به وسایل جانبی بده ،هیییییییییییییی امیدوارم کلا از این بلاتکلیفی دربیایم امیدواربودم تا عید یک خبر خوب بشنویم ولی مثل اینکه نباید زیاد امیدوارباشیم خانوم فرجی شما هم زیاد جو ندید ،امیدی نیست :cry:

  پاسخ
 2. فونیکس

  زمان بندی خاصی نداره مایکروسافت
  یا از زمان بندی عقب افتاده
  بحرحال از نظر احترام به کاربرا خصوصا پلت فرم موبایل
  شدیدا ضعف داره ،

  پاسخ
 3. وحید

  حالا اگه فریمور بیاد با نصب فریمور امکان داره عملکرد سیستم عامل بهتر بشه یا نه؟

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour