نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر به دنبال یک اپلیکشن جامع در زمینه ی ویرایش و ادیت فیلم هستید ما به شما اپلیکیشن Videoshop  را پیشنهاد می دهیم. این اپلیکیشن ساخته ی کمپانی Paca LLC می باشد که چند روز پیش در استور مایکروسافت عرضه شد و در همین مدت کم طرفدارن زیادی را جذب خود کرد است. اپلیکیشن های زیادی در این زمینه منتشر شده که قابلیت های منحصر بفرد خود را دارند اما این اپلیکیشن به صورت جامع ساخته شده است و سعی کرده اند تمامی موارد کامل یک ادیت را در آن بکار ببرند. می توانید این اپلیکیشن کاربردی را دانلود کنید و فیلم و ویدیو های خودتان را با استفاده از آن ویرایش کنید:

اصلاح ویدیو:

  • این قابلیت اپلیکیشن به شما اجازه می دهد که ویدیو های خودتان را در هر زمان از فیلم که نمی خواهید آن قسمت در فیلم باشد برش دهید و فیلم خودتان را به صورت کامل اصلاح کنید

موسیقی بر روی فیلم:

  • می توانید بر روی ویدیوهای خودتان آهنگ پس زمینه قرار دهید حتی می توانید از صدا و آهنگ های درون گوشی خودتان یا صداهای درون برنامه جهت این قابلیت استفاده کنید.

صدا های آماده:

  • با استفاده از این قابلیت می توانید صداهای جالب بر روی ویدیوی خود قرار دهید. این صدا ها شامل خنده ، صداهای حیوانات مختلف ، انفجار ، گریه کردن و … می شود.

اسلومیشن:

  • با استفاده از این مورد می توانید سرعت پخش ویدیو را آهسته یا سریع تر کنید.

تنظیم تصویر:

  • می توانید بر روی ویدیوی خود افکت هایی از قیبل تغییر روشنایی ، کنتراست و … اضافه کنید.

ادغام کردن:

  • اگر قصد دارید چندین ویدیو را با یک دیگر ادغام کنید می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

نوشتن متن:

  • بر روی هر لحظه و هر قسمت از ویدیو می توانید متن هایی با فونت و رنگ های جذاب اضافه کنید.

اضافه کردن صدای شخصی:

  • می توانید یک صدا را بر روی ویدیو اضافه کنید به عنوان مثال اگر ویدیوی شما از مکانی تفریحی می باشد می توانید با ضبط صدا بر روی ویدیو آن مکان را توضیح دهید.

این موارد بزودی اضافه می گردد:

اضافه شدن انیمیشن و تصاویر متحرک:

اضافه کردن فیلتر

ساخت ویدیو با عکس

تغییر سایز فیلم

امکان پخش معکوس فیلم

اشتراک در شبکه های اجتماعی مختلف

  3f81af1e-266f-4091-ae62-92a6cf64b3a4 b2273a9d-1f84-4d47-838b-dff82510980d 92b41307-998f-4ea1-8fd2-ef3e4304fb9d 9a044292-86ce-44b8-802d-f6b699a3086e

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour