نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

این اپلیکیشن آموزش مقدماتی نرم افزار اتوکد می باشد که توسط برنامه نویس عزیز جناب آقای محمدامین افشارپی عرضه گردیده است که محیط جالب و رسمی دارد و کمک بزرگی به کاربرانی که نیاز به آموزش نرم افزار کاربردی اتوکد دارند کرده است و شما کاربران عزیز می توانید با دانلود این نرم افزار کاربردی آموزش مقدماتی این نرم افزار را ببینید و برنامه نویس اعلام کرده است که در اپلیکیشن های بعدی حتما آموزش تخصصی تر را ارائه خواهد کرد . اتوکد یک نرم افزار ساخت و طراحی دنیای ۲ بعدی و ۳ بعدی می باشد که طرفداران زیادی دارد . در رشته های مهندسی طراحی های صنایع خودرو ، هواپیمایی ، کشتی سازی و و ناو های مسافر بری و جنگی ، صنایع نظامی و بناهای بزرگ و کوچک ساختمانی و … بکار می رود . البته برای استفاده از این نرم افزار نیاز به آموزش بیشتری می باشد که برنامه نویس گفته است در نسخه های بعدی آموزش را پیشرفته تر خواهد کرد.

بعد از اجرای این اپلیکیشن منوی آن ظاهر می گردد . با لمس انگشت به سمت چپ سایر بخش های اپلیکیشن می باشد که در ادامه به آن ها اشاره ای خواهیم کرد. این موارد شامل گزینه های زیر می باشد :

فهرست :با انتخاب این گزینه موارد مطالب آموزش برایتان ظاهر می گردد که می توانید هر کدام از آنها را که بخواهید انتخاب کنید . به عنوان مثال آموزش های اشتغال زایی AutoCad ، آیکن UCS ، برخی از ویژگی های این نرم افزار ، پنجره دستورات Command ، جابجایی پنجره ها و سفارشی کردن محیط ، محیط برنامه AutoCad ، محیط ترسیم Drawing Area ، نشانگر طبیعی Cross Hair ، نوار ابزار Menu bar ، نوار وضعیت Status bar ، نوار های مرور scroll bar می باشد که شما با انتخاب هر کدام یک از این موارد ها آموزش جزئی و توضیح مختصری را خواهید دید که توضیحات بیشتر در ادامه خواهیم گفت .

جستجو :در این قسمت برای دسترسی سریع و آسان به موضوعات می باشد که شما در کادر “مطالب آموزش” هر موضوعی که مد نظرتان می باشد را بنویسید و بر روی گزینه ی سرچ “ذره بین” * کلیک کنید و در کادر پایین سر فصل موضوعات مشابه با کلمه ی سرچ ظاهر می گردد که آن آموزش مد نظرتان را انتخاب کنید. در مورد جستجو برنامه نویس سعی کرده است کلمات کلیدی مهمی را بکار ببرد تا با جستجوی یک کلمه خاص همه مضوعات مشابه را به شما نمایش دهد.

آشنایی :در این قسمت یک توضیح به صورت مختصر در مورد نرم افزار AutoCad داده شده استو با حرکت صفحه به سمت دیگر توضیح در مورد استفاده و کاربرد نرم افزار اتوکد داده شده است که برای کاربران این نرم افزار توصیه می شود حتما این دو قسمت را مطالعه کنند .

درباره برنامه :این قسمت توضحی در مورد خود اپلیکیشن می باشد و معرفی برنامه نویس می باشد.

۲

ویژگی های اپلیکیشن

  • محیط کابر پسند و رسمی
  • حجم مناسب
  • آموزش های کاربردی
  • بدون تبلیغات
  • رایگان
  • آموزش های کاربردی

از برنامه نویس محترم دعوت می کنیم نظرات و مقاصد های خودشون رو در مورد این اپلیکیشن و اپلیکیشن های بعدیشون با ما به اشتراک بگذارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour