نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت اپلیکیشن جدید خودش را با نام Calls+ منتشر کرد که این اپلیکیشن مخصوص سرویس انتظار مکالمه و انتقال تماس می باشد که در اصل به صورت اپلیکیشن نمی باشد. با دانلود آن از استور در قسمت تنظیمات (setting) قرار می گیرد که در اصل خودشان این موارد را به صورت shortcut برایتان آماده کرده اند که دیگر نیازی به زدن کدهای دستوری نباشد. برای اطلاعات بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

زمانی که این اپلیکیشن را نصب می کنید از قسمت +Menu > Settings > Calls می توانید به این قسمت دسترسی داشته باشید. بعد از انتخاب این گزینه به قسمت اصلی تنظیمات خواهید رفت که به صورت زیر می باشد و دو گزینه ی Call Waiting و for all cals را مشاهده خواهید کرد:

Call Waiting : درحالت معمولی زمانی که در حال مکالمه می باشید اگر شخص دیگری به شما تماس بگیرد پیغام مشترک مورد نظر در حال مکالمه می باشد را دریافت می کند اما اگر این گزینه را فعال کنید ایشان پشت خطی شما قرار می گیرند تا به شما وصل شود

for all cals: اگر می خواهید انتقال تماس را انجام دهید از این گزینه می توانید استفاده کنید که آموزش کلی آن به صورت زیر است:

در این قسمت ۴  گزینه For all calls , when I am busy , when i don’t answer ,when my phone is unreachable وجود دارد که هر کدام موارد خاص خودش را دارد

For all calls :

 • اگر این گزینه را انتخاب کنید کلیه موارد انتقال تماس انجام میگیرد که در پایین آن می توانید شماره مورد نظر برای انتقال تماس را ثبت نمایید ( توجه داشته باشید در صورت انتقال تماس از خط انتقال دهنده تماس بر اساس میزان تعرفه خط بر حسب دقیقه هزینه کسر می گردد)
 • در صورتی که بخواهید بدون کد این مورد را انجام دهید می بایست کد دستوری (ستاره، ۲۱، ستاره، شماره مورد نظر ،مربع) را شماره گیری نمایید.

when I am busy:

 • در صورت انتخاب این گزینه در صورتی که شما در حال مکالمه باشید تماس انتقال خواهد یافت ( توجه داشته باشید در صورت انتقال تماس از خط انتقال دهنده تماس بر اساس میزان تعرفه خط بر حسب دقیقه هزینه کسر می گردد)
 • در صورتی که بخواهید بدون کد این مورد را انجام دهید می بایست کد دستوری (ستاره،۶۱، ستاره، شماره مورد نظر ،مربع) را شماره گیری نمایید.

when i don’t answer:

 • در صورت این که پاسخ به تماس ندهید بعد از آن تماس انتقال انجام می گیرد (توجه داشته باشید در حالت معمولی ۴۵ ثانیه حالت بوق پخش می شود و در صورت انتخاب این مورد حدود ۳۰ ثانیه پس از جواب ندادن تماس انتقال می یابد و در صورت انتقال تماس از خط انتقال دهنده تماس بر اساس میزان تعرفه خط بر حسب دقیقه هزینه کسر می گردد)
 • در صورتی که بخواهید بدون کد این مورد را انجام دهید می بایست کد دستوری (ستاره، ۶۲، ستاره، شماره مورد نظر ،مربع) را شماره گیری نمایید.

when my phone is unreachable :

 • با انتخاب کردن این گزینه زمانی که در دسترس نمی باشید تماس انتقال می یابد ( توجه داشته باشید در صورت انتقال تماس از خط انتقال دهنده تماس بر اساس میزان تعرفه خط بر حسب دقیقه هزینه کسر می گردد)
 • در صورتی که بخواهید بدون کد این مورد را انجام دهید می بایست کد دستوری (ستاره، ۲۱، ستاره، شماره مورد نظر ،مربع) را شماره گیری نمایید.

اگر بخواهید سرویس انتقال تماس را لغو کنید می توانید تیک های گزینه ها را بر دارید یا کد دستوری ##۲۱# یا ##۰۰۲# ( مربع ، مربع ۲۱ مربع ) و ( مربع ، مربع ۰۰۲ ، مربع ) را شماره گیری نمایید.

1 of 1

با تشکر از رضاسلحشور عزیز جهت اطلاع منتشر شدن اپلیکیشن

7 Responses

 1. علیرضا کلبادی نژاد

  لومیا ها تو اکسترا گزینه network+ داره که همین کارا رو میکنه،درسته؟

  پاسخ
  • رضا راد

   درسته هست ولی دلیل اضافه کردن اینو هنوز اعلام نکردن

   پاسخ
 2. jk

  سلام من میخواستم اخرین نسخه بیلدهای ویندوز ۱۰ دانلود کنم بعد پنج شش بار تلاش رو ۴۶٪گیر می کنه و قطع میشه مشکل چیه؟!!!لومیا ۹۲۵ با اپدیت دنیم

  پاسخ
 3. Cyrus

  تنظیمات انتقال تماس که توی ستینگ بود دلیلی وجود نداشت یه برنامه دیگه ارائه بدن.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour