نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اپلیکیشن مسیر یاب محبوب روسی، Yandex.Maps با دریافت یک آپدیت کلی، بیش از پیش با دستگاه های ویندوز 10 سازگار شده است. در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

yandex.maps

در زیر تمامی قابلیت های جدید اضافه شده به این برنامه را می‌خوانید:

از حالا می‌توانید این برنامه را بر روی تمامی دستگاه های ویندوز 10 خود از کامپیوتر های خانگی گرفته تا اسمارت‌فون ها استفاده کرده و با استفاده از قابلیت های جدید مسیر خود را پیدا کنید.

ذخیره ی نقشه ها به صورت وکتور حجم کمتری از حافظه ی دستگاه را اشغال خواهد کرد. با لمس نقشه امکان چرخاندن آن یا تغییر زاویه ی نقشه را در اختیار خواهید داشت.

با امکان اعمال فیلتر بر روی نتایج جستجو، جستجوی دقیق‌تری خواهید داشت. می‌توانید مکان ها و آدرس های مختلف را در اکانت یاندکس خود ذخیره کنید. لیستی از مکان های مورد علاقه‌ی خود ایجاد کنید و از روی کامپیوتر، تبلت، یا گوشی هوشمند خود به آن دسترسی داشته باشید. جستجور و ذخیره ی مکان ها، جستجوی آدرس، شماره تلفن و سایر اطلاعات مربوط به کسب و کارها حتی بدون اتصال اینترنت در اختیار شما خواهد بود. تنها لازم است نقشه ی منطقه‌ی مورد نظر خود را دانلود کنید و از دسترسی آفلاین به اطلاعاتی که نیاز دارید لذت ببرید.

تغییرات زیادی بر روی قابلیت مسیر یابی اعمال شده است. شما به گزینه های مختلفی برای مسیر رانندگی یا جابه جایی با ناوگان حمل و نقل عمومی در اختیار خواهید داشت. همچنان که در حال پیمایش مسیر هستید این برنامه به صورت زنده اطلاعات اتوبوس یا قطار های مورد نیازتان را به شما نمایش خواهد داد. در انتها اگر تمایل دارید تا مقصد قدم بزنید تنها لازم است نقشه را برای نمایش مسیر پیاده‌روی تنظیم کنید.

یاندکس مپ با سایر برنامه های مسیریابی مشابهت زیادی دارد، چنان که در آن علاوه بر نقشه های سنتی اطلاعات متفرقه مربوط به ناوگان حمل و نقل عمومی، مسیر های پیاده روی و مکان ها و مسیر های شخصی نیز گنجانده شده است.

آیا تا کنون از Yandex.Maps استفاده کرده اید؟ و آیا آن را برای استفاده بر روی دستگاه های ویندوز 10 ترجیح می‌دهید؟ اپلیکیشن مسیریابی که استفاده می‌کنید را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

yandex.maps

پیوست
منبع:On MSFT

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour