نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پرشین لیدر از طریق وب سایت و نرم افزارهای موبایل ویندوز فون ، ios و اندروید کسب و کارها را به همشهریان معرفی می کند. اکنون شاهد منتشر شدن اپلیکیشن پرشیدن لیدر برای ویندوز 10 موبایل هستیم که این باعث افتخاری بزرگ برای کاربران ویندوزی می باشد که می توانند از خدمات پرشین لیدر استفاده کنند. برای جزئیات بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

داستان یک آرزو…

همیشه آرزو داشتیم یک مرجع جامع مشاغل در دسترس همشهریان عزیزمان قرار می گرفت، تا اطلاعات کامل کسب و کار های شهر خود را در آنجا مشاهده می کردند ، از خدمات و تخفیفات آنان بهرمند می شدند و علاوه بر آن براساس نظرات یک دیگر بهترین را انتخاب می کردند. آن آرزو اکنون ” پرشین لیدر ” نام دارد.

پرشین لیدر ، پل ارتباطی بین کسب و کارها و مردم…

پرشین لیدر ، فعالیت خود را به صورت تخصصی از آبان ماه 1392 با هدف برقراری ارتباط مستقیم، بی واسطه و دوسویه بین مردم و کسب و کارها آغاز کرده است. پرشین لیدر تنها یک سایت نیست، بلکه اپلیکیشن‌هایی هم برای تلفن‌های هوشمند دارد. جهت دانلود این برنامه بر روی گوشی‌های اندروید به مارکت بازار مراجعه فرمائید، نسخه ios نیز در مارکت رسمی اپل، اپ استور قرار دارد. و همچنین نسخه ویندوزفون از مارکت رسمی ماکروسافت قابل دریافت می باشد.

بدین ترتیب وب‌سایت تنها مسیر برای استفاده از خدمات و امکانات پرشین لیدر نیست، در هر کجا که هستید با گوشی هوشمند خود و از طریق نصب اپلیکیشن پرشین لیدر از کسب‌و‌کارهای اطراف خود با خبر شوید. پرشین لیدر محیطی پویاست. برای دریافت سرویس های بهینه برای صاحبان کسب و کار و مخاطبین آنها.

در پرشین لیدر:

صاحبان کسب و کار: می توانند مخاطبین وفادار خود را شناسایی کنند و با ارائه سرویس های بهتر و خاص آنها را نگه دارند.

مخاطبین: می توانند کسب و کارهای بهتر را جستجو کنند و بر اساس نیاز خود از آنها استفاده کنند.

برای دانلود این اپلیکیشن نسخه ویندوز از این لینک اقدام نمایید.

پیوست

 منبع : ویندوزسنتر 

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour