نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یک سوپرایز جالب برای کاربران اهالی شهر شیراز که حتما با مجتمع بزرگ آفتاب فارس آشنایی دارید و از آنجا خریدی داشته اید . اکنون اپلیکیشن مجتمع بزرگ تجاری ، اداری آفتاب فارس مخصوص سیستم عامل ویندوزفون عرضه گردیده است و شما خریداران ، مغازه داران این مجتمع می توانید از این اپلیکشن عالی استفاده کنید . این اپلیکیشن جالب توسط کمپانی برنامه نویسی Arad Company ساخته شده است که به حجمی کم و گرافیکی عالی و تصاویر متحرک شاد طراحی شده است که در تاریخ ۲۷/۱۱/۱۳۹۳ انتشار گردیده که البته به غیر از نسخه ی سیستم عامل ویندوزفون در گوگل پلی هم نسخه اندروید قابل دانلود می باشد . این اپلیکیشن را به تمام همشهری های عزیزم پیشنهاد می کنم و برای اولین بار در بین سایت های فارسی ویندوزی سایت ویندوز سنتر پیشگام در معرفی این اپلیکیشن می باشد .

در هنگام اجرای اپلیکیشن در صفحه ی اول ، لوگوی این مجتمع در وسط صفحه قرار دارد که به صورت متحرک می باشد و در قسمت بالای آن کادر جستجو وجود دارد که مخصوص جستجوی در اپلیکیشن می باشد . شما برای دسترسی به موارد اصلی اپلیکیشن می توانید در قسمت بالا سمت راست ( بر روی گزینه ی که ۳ خط موازی می باشد) انتخاب کنید یا با انگشت خود صفحه ی نمایش را به سمت چپ حرکت دهید تا صفحه ی منوی اپلیکیشن برایتان ظاهر گردد که به صورت زیر می باشد :

  • راهنمای مجتمع : در این قسمت اجناسی امثال به کیف و کفش ، پوشاک ، ساعت و بدلیجات ، فست فود و کافی شاپ ، طراحی داخلی ، اداری ، ادکلن و آرایشی و سایر می باشد که با انتخاب هر کدام یک از این گزینه ها صفحه ی راهنمایی آن اجناس باز شده و آدرس مغازه های که در این مجتمع اجناس مورد نظر شما را برای فروش دارند را برایتان مشخص می کند و می توانید با استفاده از این جستجو به راحتی هر اجناسی که بخواهید را راحت بیابید وبدانید آن مغازه در کدام طبقه و لاین وجود دارد که این امر باعث سهولت در پیدا کردن مکان خرید جنس مورد نظر و صرفه جویی در وقت و زمان شما می شود . در آخر صفحه هم مجدد یک کادر جستجو وجود دارد که می توانید از آن طریق هم کالای مورد نظرتان را جستجو کنید . اگر زمان زیادی از آخرین ورود شما به این صفحه “راهنمای مجتمع” می گذرد یک بار گوشیتان را تکان دهید ( shake ) تا صفحه برای شما بروزرسانی شود . البته توجه داشته باشید فعلا به دلیل اینکه این اپلیکیشن به صورت تازه ساخت می باشد ممکن است با انتخاب گزینه ها یا جستجو پیغام “اطلاعاتی ذخیره نشده است” دریافت کنید که با مرور زمان و اپدیت های بعدی همه ی موارد تکمیل می گردد .
  • برند های ویژه : این قسمت ویژه ی افرادی که در این مجتمع مغازه هایی دارند می باشند که برای بهتر دیده شدن یا همان تبلیغات می توانند اجناس ، برند خاص و شماره تلفن خود را ثبت کنند . برای کسب اطلاع از شرایط تبلیغ در این قسمت اپلیکیشن می بایست به مسئول و قسمت اداری مجتمع مراجعه نمایند.
  • اخبار : این قسمت مخصوص اخبار های اختصاصی خود مجتمع آفتاب فارس می باشد که خبر های اختصاصی ، مناسبت ها ، مراسمات ، اعلام برندگان ، تخفیفات ویژه و … را در این قسمت ثبت می کنند .
  • گالری تصاویر : با انتخاب این قسمت عکس هایی از نمای داخلی مجتمع ، مغازه ها و … را به نمایش گزاشته اند و شما می توانید این مجتمع را به روایت تصویر مشاهده کنید .
  • ارتباط با ما: با انتخاب این گزینه اطلاعاتی در مورد خصوصیات و اطلاعات کلی مجتمع برای شما توضیح داده شده است و در گوشه سمت راست چند گزینه ی مدیریت ، اطلاعات ، اتاق کنترل ، انتظامات ، تاسیسات و دفتر فروش قرار دارد که با انتخاب هر گزینه می توانید شماره های آن بخش را داشته باشید. در گوشه پایین سمت چپ اپلیکیشن یک گزینه در حال چرخش مشاهده می کنید که با انتخاب این گزینه مقعیت مکانی شما و مجتمع را به شما نشان خواهد داد و شما را راهنمایی می کند که از کدام مسیر نزدیک ترین راه برای رسیدن به مجتمع برایتان مناسب تر می باشد.

۲

۱

نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour