نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

برنامه نویسان ایرانی در استور هر روز قدرتمند تر خود را نشان می دهند و اپلیکیشن و بازی های جالب و کاربر پسند ارائه میکنند که این باعث افتخار بزرگی برای ایرانی ها می باشد که این برنامه نویسان عزیز پرچم ایران را در استور هر روز بالاتر خواهند برد. اکنون برنامه نویس عزیز payam.7293 اپلیکیشن سازی بندری جدیدی را ارئه کرده است که این برنامه یکی از موسیقی محلی و سنتی جنوب کشور عزیزمان را به نمایش می دهد . آری یک اپلیکیشن موزیک ایرانی را خواهید داشت و می توانید با نصب برنامه از لحظات بسیار شادی را برای خود و اطرافیانتان به ارمغان بیاورید.

این اپلیکیشن نسبت به نسخه ی اندروید بسیار محدود می باشد و در حال حاظر به صورت بتا در اختیار شما کاربران عزیز قرار گرفته است و می توانید آن را به صورت رایگان بر روی گوشی خود نصب کنید و لذت ببرید. این اپلیکیشن هنوز جای کار بسیاری دارد و امیدواریم هرچه زودتر برنامه نویس عزیز آن را تکمیل و همچنین نسخه های یونیورسال آن را هم منتشر کند. جهت بررسی بیشتر با ویندوزسنتر همراه باشید.

10101شما با این اپلیکیشن می توانید یک ریتم را به عنوان زمینه ی آهنگ انتخاب نمایید و بعد از آن با لمس گذینه های روی صفحه نمایش گوشیتان ، صدا های دیگر را ترکیب نمایید و از آهنگ پخش شده لذت ببرید. در برنامه ریتم های موسیقی محلی مختلفی از قبیل کردی ، چند ریتم بندی ، ریتم فارسی ، ریتم بستکی ، ریتم آذری ، را پخش نمایید و آهنگ های زیبایی نواخته و جو اطرافتان را شاد نمایید. همچنین می توانید در اپلیکیشن سرعت پخش صدا را سریع و کم کنید تا ریتم دلخاهتان را بسازید.

ویژگی های اپلیکیشن :

 • چندین نوع ریتم مختلف
 • امکان کم و زیاد کردن سرعت پخش ریتم
 • آکورد های مختلف

نظر شما کاربران عزیز در مورد این اپلیکیشن چیست؟

3 Responses

 1. lmustafa

  سلام یک سوال الان نرم افزار تقویم جلالی تا حالا چند نصب فعال داشته ؟ ممنون

  پاسخ
  • رضا راد

   سلام دوست عزیز
   به غیر از خود ناشر کسی دسترسی متوجه شدن اینو نداره

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour