نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

یکی از برنامه نویسان عزیز ایرانی جناب آقای صابر مرندی یک اپلیکیشن به نام “بانکدون” ساخته است که در زمینه ی موارد بانکی فعالیت دارد و شما کاربران عزیز می توانید با نصب اپلیکیشن راهنمایی و گرفتن درصد سود های مختلف را بگیرید.

بانکدون

ایشان این اپلیکیشن را در تاریخ 11/10/2015 آپدیت کرده است و در این آپدیت تغییراتی اضافه گردیده است و ورژن جدید آن 2.0.4.0 شده است. برای بررسی این تغییرات با ویندوزسنتر همراه باشید:

لیست تغییرات به شرح زیر است:

  • در گرافیک اپلیکیشن تغییراتی داده شده است
  • رفع مشکلات شناخته شده اپلیکیشن

گرفتن وام های بانکی یا سود سرمایه گذاری در بانک های موضوع مهمی می باشد و می بایست هر فرد برای این امر برنامه ریزی دقیق کند و بداند که در یک بانک چقد سود برای وی واریز می شود و یا برای پرداخت وام ها چه مقدار قسط بر اساس درصد سود بانکی باید پرداخت کند . علاوه بر این میتوانند از قیمت دقیق ارز نیز مطلع گردند. برنامه محیط بسیار خوب و راحتی دارد و شما کاربران عزیز می توانید این برنامه را نصب نمایید و برنامه ریزی های خود را دقیق تر انجام دهید. آیا دوست دارید متوجه بشید مهریه مادربزرگ شما الان چقدر ارزش داره ؟ در قسمت مهریه این اپلیکیشن ، بر اساس شاخص تورم بانک مرکزی و الگوریتم محاسبه مربوطه که توسط بانک مرکزی ارائه شده ، به شما خواهیم گفت ، مهریه اون زمان ، الان چقدر می ارزه !! پس بی درنگ اپلیکیشن را نصب کنید و از آن استفاده نمایید.

نظر شما کاربران عزیز در مورد این اپلیکیشن چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour