نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تا به‌حال اپلیکیشن های جدید از سوی شرکت ایرانسل منتشر شده از قبیل ایرانسل من، دانا، نسیم و … و هم اکنون اپلیکیشن جدید و کاربری خود با نام “کودک من” منتشر کرده است که مورد استقبال بالایی از کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن به شما والدین عزیز امکان می‌دهد چگونگی استفاده فرزندتان از تلفن همراه را از راه دور و بر روی گوشی تلفن همراه خود مدیریت کنید. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

مجموعه «کودک من» شامل برنامه کاربردی «مدیریت کودک من» و راه‌انداز «کودک من» است که به ترتیب روی گوشی والدین و کودک نصب می‌شوند. با نصب راه‌انداز «کودک من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی تلفن همراه کودک به ظاهری کاملا کودکانه و جذاب تبدیل می‌شود و با نصب «مدیریت کودک من»، والدین می‌توانند نسبت به مدیریت استفاده کودک از تلفن همراه اقدام کنند.

امکانات برنامه

  • تعریف فهرست مجاز مخاطبان برای کودک، به منظور برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک
  • تعریف فهرست مجاز وب‌سایت‌ها برای کودک
  • نظارت بر برنامه‌های کاربردی نصب شده روی گوشی تلفن همراه کودک و امکان فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی هر یک از آنها
  • تعریف بازه‌های زمانی دلخواه برای استفاده کودک از خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه
  • تعریف بازههای زمانی دلخواه برای استفاده کودک از هر یک از برنامه‌های کاربردی
  • دریافت گزارش‌های مختلف درباره تماس‌ها، پیامک‌ها، سایت‌های بازدید شده، برنامه‌های کاربردی استفاده شده توسط کودک و تغییرات سیم‌کارت کودک

فایلPDF جهت راهنمایی این اپلیکیشن می توانید از اینجا دانلود نمایید. این اپلیکیشن به دو صورت مخصوص والدین و کودک منتشر شده که نیاز است بر روی هر دو نصب نمایید. جهت دانلود آن از این لینک اقدام نمایید.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این اپلیکیشن چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour