نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت قصد دارد، زندگی روتین روزانه شما را کمی آسان تر بکند. این شرکت برنامه نویس برنامه Wunderlist را در سال 2015 خرید و اکنون در حال توسعه برنامه جدید خود، با اسم رمز Project Cheshire است. با ویندوز سنتر همراه باشید.

این برنامه اکنون در فاز پنهان تست خود است و ما چیز زیادی از آن نمی دانیم و فقط تصاویری از آن منتشر شده است.

برنامه to-do list مایکروسافت که با اسم رمز پروژه Cheshire معروف شده است، برای پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز 10 در دسترس خواهد بود. وبسایت Thurrott.com اسکرین شات هایی از این برنامه قرار داده است.

تصاویر منتشره بخش کاربر را نشان می دهد که به کاربران اجازه می دهد لیست تهیه کرده، قرار ملاقات هماهنگ کنند و البته تمامی این لیست ها بین دستگاه های مختلف، همگام شده و به اصطلاح sync می شوند.

project cheshire

project cheshire

این برنامه فعلا در استور مایکروسافت به عنوان پروژه Cheshire لیست شده است و توضیحاتی را با خود به همراه دارد. در توضیحات این برنامه آمده است که ” به پروژه Cheshire  سلام کنید. معرفی برندی جدید و ساده، که هنوز بطور شگفت انگیزی مورد وجه قرار دارد، برنامه to-do که به شما کمک می کند کارهایتان را به خوبی مدیریت کنید” در ادامه می گوید که ” توجه داشته باشید که ما در ابتدای مسیر توسعه برنامه هستیم و سخت در حال کار بر روی آن بوده تا هر چه زودتر، بهترین برنامه to-do را برای شما به ارمغان بیاوریم. با بروزرسانی ها و ویژگی های جدید ما همراه باشید.”

مطابق گزارش وبسایت techcrunch، در حالی که این برنامه در استور مایکروسافت لیست شده و موجود است، با دانلود آن به صفحه مشکی برخورد خواهید کرد که روی آن نوشته ” به زودی می آییم”.

به هر حال این برنامه هنوز قابل دانلود نبوده و صرفا با این نام معرفی شده است. به محض ارائه این برنامه، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

پیوست
منبع: digitaltrends

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour